Bağlantı Elemanları Dergisi - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

HAKKIMIZDA

Bağlantı Elemanları Sektörü’nün Türkiye’deki Güçlü İletişim Kaynağı

18 yıldır yayınlanan Bağlantı Elemanları Dergisi, Türkiye’de bağlantı elemanları sektöründe faaliyet gösteren firmaların hedef kitlesine ulaşmaktadır.

Etkili ve ekonomik yayın politikası ile tüm Türkiye’de bağlantı elemanları sektörüne ulasan dergimizin amacı firmaların yurtiçinde yeni müsterilere ulasmasına ve marka bilinirliğine katkı saglamak, sektörün haber ve iletisim kaynagı olmaktır.
Bağlantı elemanları üreten, tedarik eden ve kullanan tüm sektör yetkililerine ulaşan dergimizin, basılı, dijital ve online olarak doğru kitleye ulasması sağlanmaktadır.

Bağlantı Elemanları Dergisinin içerigi tamamen her çesit bağlantı elemanları, bağlantı elemanları üretiminde kullanılan ekipmanlar ve bu sektöre hizmet veren firmalardan oluşmaktadır. 
Dergimiz bir bağlantı elemanı üreticisine ulastığında bu firma üretimiyle ilgili bir ekipman veya hizmet satın alabilecegi gibi, bağlantı elemanları kullanan bir firma ise dergi içeriginde ihtiyacı olan tüm bağlantı elemanları firmalarını ve ürünlerini bulabilmektedir.

Bağlantı elemanları imalatçılarının ve toptancılarının hedef kitlesi olan bağlantı elemanları son kullanıcılarına ve tedarikçilerine, satın alma veya imalat yetkililerine dergimiz, basılı ve dijital olarak ücretsiz gönderilmektedir.

 

Dağıtım ve Tiraj

• 8.000 adet her sayı basılı dağıtım
• Yaklasık 40.000 firmaya dijital gönderim
• Yaklasık 50 sektörel fuarda dagıtım
• Soğuk ve sıcak sekillendirme, talaşlı imalat, sac isleme, dövme, yay ve formlu tel, metal parça üreticilerine,
• Bağlantı elemanları toptancıları ve ithalatçılarına,
• Bağlantı elemanları ve metal parça son kullanıcılarına (otomotiv ana ve yan sanayi, beyaz esya ana ve yan sanayi, makine üretim sanayi, yapı, elektrik, mobilya, aydınlatma, savunma sanayi, gemi sanayi, pencere, züccaciye, medikal, asansör, treyler, kalıp, plastik, tarım makineleri, is ve insaat makineleri, ısıtma sogutma ve diger)
• Bağlantı Elemanları ve metal parça üreten firmalara makine, kalıp, hammadde tedarik eden ve hizmet veren firmalara
• Dış ticaret firmaları, konsolosluklar, dernekler, birlikler, müstesarlıklara gönderilmektedir.