CELO'dan yalıtımlı tavanlar için bağlantı dişli yeni uzun beton vidası BTS6 E - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

CELO'dan yalıtımlı tavanlar için bağlantı dişli yeni uzun beton vidası BTS6 E

Yalıtımlı tavanlardaki HVAC veya elektrik tesisatları oldukça pahalı ve zorlu olabilir ve yalıtımlı veya asma tavanlar da dahil olmak üzere tavana monte edilmesi gereken borular, raylar ve kelepçeler dahil olmak üzere birçok uygulama vardır.

Geleneksel yaklaşımla, bir geçmeli ankraj ve dişli çubuk kullanarak, yalıtım malzemesini alttaki tabakaya delmeniz ve ardından ankrajı delikten körü körüne sokmanız gerekir ki bu oldukça zor olabilir...

M8 bağlantı dişli BTS6 E long ile tanışın!

BTS6 E Long başlangıçta yalıtımlı tavanlarla özel kullanım için tasarlandı. Uzatılmış vida uzunluğu, vidanın daha büyük yalıtım kalınlıklarına yayılmasını sağlayarak yalıtımlı beton tavanlara takmak için hızlı ve güvenli bir çözüm sunar.

Yeni M8 bağlantı dişinin eklenmesi artık BTS6 E Long'u yalıtımlı veya alçıpan asma tavanlardaki uygulamalar için ideal bir seçim haline getiriyor.

CELO, bağlantı dişli popüler BTS 6 E uzun beton vidaları yelpazesine beş ürün ekledi. Uzun şaftlı beton vidası artık sadece M6 ile değil, aynı zamanda M8 bağlantı dişi ile yeni boyutlarda da mevcuttur.

M8 bağlantı dişli BTS6 E uzun beton vidasının avantajları:

·       Büyük yalıtım kalınlıklarını köprüler – yalıtımlı tavanlar için mükemmel
·       Zaman kazandırır – Küçük delme deliği ve daha az kurulum adımı
·       ETA onaylı – çatlaklı ve çatlaksız beton için
·       CE işareti
·       Yangına dayanıklılık sınıfı R120 – 50 mm ankraj derinliği ile
·       VdS yönergelerini karşılar ve yangından korunma sulama sistemleri için uygundur

Yeni uzun beton vidaları hızlı bir şekilde monte edilebilir, hemen yüklenebilir ve ağır yükleri betona mekanik olarak sabitlemek için tamamen sökülebilir!