ARaymond, Logansport fabrikasına 12 milyon dolar yatırım yaptı - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

ARaymond, Logansport fabrikasına 12 milyon dolar yatırım yaptı

Otomotiv ve diğer endüstriler için montaj ve bağlantı sistemleri tasarlayan ve üreten küresel bir firma olan ARaymond, geçtiğimiz günlerde Logansport'taki üretim tesisine 12 milyon dolar yatırım yaptığını duyurdu.

Şirket, 12 milyon doların yeni kaplama hatlarının kurulumunu içereceğini ve şirketin genel operasyonlarını düzene sokacağını ve iyileştireceğini söyledi. Yeni ekipman, ARaymond'un 800 W County Road 250 S'de bulunan Logansport tesisine Aralık 2023'te ulaştı ve Ağustos 2024'e kadar tamamen faaliyete geçecek.

"Bölgeye olan bağlılığımızı sürdürmekten ve Logansport topluluğuna yaptığımız yatırımı büyütmekten heyecan duyuyoruz. Bu yeni ekipman, müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlayacak," diyor Logansport ARaymond fabrika müdürü Larry Barker.

Yeni kaplama hatlarının eklenmesi, ARaymond'un birden fazla lokasyona yayılmış prosesleri tek bir tesiste yeniden tasarlamasının bir parçasıdır. ARaymond Logansport, kaplama işlerinin yüzde 80'ini işleyecek ve hem Hamilton, Ontario hem de Logansport tesisleri için birincil sevkiyat yeri olarak hizmet verecek. Bu değişiklikler, müşterilerine ürünleri iki farklı yerden teslim alma ihtiyacından kaçınma, sınırları aşma, idari işleri azaltma ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) taahhütlerine uyum sağlama gibi faydalar sağlayacaktır.

Yatırımın kutlanması için tesis, geçtiğimiz Temmuz ayında ARaymond'un küresel liderlik ekibini bir tur için ağırladı ve 12 milyon doların operasyonlar üzerindeki etkilerinin ayrıntılarını öğrendi.

Tesis ziyareti sırasında Logansport Belediye Başkan Yardımcısı Jacob Pomasl da orada bulundu.

ARaymond yönetimi, hem ürün ve hizmetlerinin verimliliğini sürekli olarak artırma hem de yerel topluluklarında aktif oyuncular olma hedefleriyle uyumlu olduğu için bu yatırıma tam destek verdiklerini ifade etti.

Barker, "Şirketimiz 155 yıldır faaliyet gösteriyor" dedi. "Uzun süre için buradayız."

"Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren ve buna paralel olarak çevremizdeki topluluklara değer katan iyileştirmeler yaparak hikayemizi sürdürmektir."