Berardi Group: Yeni lojistik merkezi - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Berardi Group: Yeni lojistik merkezi

Berardi Group'un yeni lojistik merkezi Castel San Pietro Terme'de açıldı. En son enerji verimliliği ve karbon ayak izi standartlarına göre inşa edilen 10.000 metrekarelik yeni depo, Berardi'nin Castel Guelfo genel merkezine sadece 0,5 Km uzaklıkta yer alıyor ve Entegre Lojistik müşterilerine hizmet veriyor.

Berardi'nin B_Lean Factory Systems bölümü, şirketin hizmet odaklı bir tedarikçi olarak konumunu ortaya koyarak faaliyetlerini genişletmek için yeni bir alana sahip. Bu stratejik yatırım, Berardi'nin önümüzdeki yıllarda büyümesini sürdürecek ve yeni istihdam ve kalkınma fırsatları yaratarak yerel bölgesinde olumlu bir getiri sağlayacaktır.

Kanban, KanbanUp, S-BBK 4.0 ve EasySelf24, Berardi'nin entegre lojistik çözümleridir ve her bir ürünün gerçek talebine uygun tam zamanında tedarik sağlamak için her müşteri için özel olarak üretilmiştir. Kanban sistemleri, dalgalanmaların hızlı bir şekilde üstesinden gelmeyi ve güvenli tedarikleri garanti etmeyi sağlayarak etkili özelleştirme yoluyla müşteriler için depolama alanını azaltır.

2024 yılında Berardi Group, hizmet yelpazesini ve esnekliğini daha da genişletmek için yeni teknolojiler ve çözümler uygulayacak.

Bağlantı Elemanları, Endüstriyel Bileşenler ve Güvenlik, Berardi'nin B_Lean Fabrika Sistemleri aracılığıyla yönetilebilen 200.000'den fazla ürün yelpazesini oluşturan üç ürün kategorisini temsil eden üç şirket bölümüdür.