wire and Tube Yeni Standartlar Belirliyor
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

wire and Tube Yeni Standartlar Belirliyor

Düsseldorf'taki Wire fuarı 2024'te dünyanın her yerinden küresel oyuncular ağırlayacak

65 ülkeden 2.000'den fazla katılımcı ile wire and Tube 2024, tel, kablo, tüp, boru ve bunların yan endüstrilerinin kilit endüstrileri için önde gelen uluslararası ticaret fuarları olarak konumlarını bir kez daha etkileyici bir şekilde ortaya koyacak.

Düsseldorf Fuar Alanı'nın 100.000 metrekareden fazlası işgal edilmiştir. Dünyanın her yerinden ticari ziyaretçiler bekleniyor. Katılımcıların yaklaşık üçte ikisi ile wire and Tube, Messe Düsseldorf'un portföyündeki en yüksek uluslararasılığa sahip ticaret fuarları arasında yer alıyor. Esas olarak güçlü Avrupa üretim ülkelerinden, ABD, Orta ve Güney Amerika, Asya ve Afrika kıtasından geliyorlar.

Messe Düsseldorf wire/Tube &Flow Technologies Direktörü Daniel Ryfisch, "Düsseldorf ticaret fuarı alanı, ilgili endüstrilerden gelen yenilikleri geniş, uluslararası bir kitleye sunma konusunda tel ve tüp sektörleri için mutlak bir ön plandır" diyor.

Tel, kablo ve boru üretimi, işleme ve son ürünler için makine ve ekipman gibi klasik temalara ek olarak, wire and Tube paslanmaz çelik, hidrojen, plastik borular, kesme ve dilme teknolojileri ve e-mobilite gibi konulara güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Ayrıca sabitleme ve birleştirme teknolojileri, yay üretim teknolojisi ve cam elyaf teknolojileri konuları da ön plana çıkmaya devam etmektedir.

Buradaki ana endüstriler kimya, petrol ve gaz sektörleri, otomotiv endüstrisi, inşaat sektörü ve tüm telekomünikasyon sektörüdür.

wire 2024, 9-17 numaralar arasındaki sergi salonlarını kapsıyor: Tel, kablo, tel ürünleri ve teknolojileri, 9-12 numaralar arasındaki salonlarda ve Salon 15'te planlanıyor. “Çin'in Uzmanlığı ile Tanışın” Salon 14'te bulunabilir. Salon 16, bağlama ve sabitleme teknolojileri ile vida, oluk, delik halka ve teknik yay gibi son ürünleri de dahil olmak üzere yay yapım teknolojisi için özel bir salon haline gelecektir. Bu, burada özel, ayrı bir teknoloji alanı yaratır. Ağır, yer kaplayan örgü kaynak makineleri için geniş alan, merkezi Salon 17'de yer alacaktır.

Tube 2024, 1-7a  sergi salonlarını kaplar: tüp aksesuarları, tüp imalatı ve tüp ticareti 1, 3, 4, 5, 6 ve 7a numaralı salonlarda bulunur. Yeni bir özellik, Salon 1'deki plastik borular için özel bir alandır ve bu, şu anda imalat ve işleme endüstrilerinde artan bir eğilimle işgal ettikleri plastik tüpler için alan sağlar.

Şekillendirme ve bükme teknolojisi Salon 5 ve 6'da, boru işleme teknolojisi ise Salon 6 ve 7a'da bulunmaktadır. Makine ve teçhizat Salon 7a'da takip edilecektir. Salon 7 bir kez daha Çinli boru üreticileri ve Meet China'nın uzmanlığına sahip boru işlemcileri için ayrılmıştır.

Sektörlerden uzmanların uluslararası toplantısı, hidrojen ve e-mobilite kongresi, ecoMetal-trails ve günlük iş sonrası günlük dinlenme gibi çok sayıda uzman forumu, kongre ve tur, sergi salonlarındaki ve açık hava alanındaki etkinlik yelpazesini zenginleştirmektedir.