FASTENER POLAND® Bağlantı Elemanları Fuarı 18-19 Ekim 2023 - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

FASTENER POLAND® Bağlantı Elemanları Fuarı 18-19 Ekim 2023

Dönüştürülen tedarik zincirleri ve uluslararası işbirliği ağları, Ukrayna'daki savaş, üretim maliyetlerindeki artış, karbon tarifelerinin (CBAM) getirilmesi, düşük üretim maliyetlerine sahip ülkelerle rekabet, değişen müşteri ihtiyaçlarına sorunsuz adaptasyon, inovasyon ve yeni teknolojilere yapılan yatırımlar - bunlar, üreticilerin ve distribütörlerin FASTENER POLAND® Uluslararası Bağlantı Elemanları ve Sabitleme Teknolojileri Ticaret Fuarı sırasında tartışacakları konulardır. 6’ncısı 18-19 Ekim 2023 tarihlerinde EXPO Krakow'da gerçekleşecek etkinliğin teması ekoloji olacak. 

Tüm endüstri tek bir yerde

FASTENER POLAND®, Orta ve Doğu Avrupa'da düzenlenen tek uluslararası bağlantı elemanları fuarıdır - deneyim alışverişinde bulunmak, yeni ürünler hakkında bilgi edinmek ve dünyanın dört bir yanından şirketler arasında etkili ticari ilişkiler kurmak için önemli bir forumdur. Pandemi, iş dünyasında yüz yüze görüşmelerin yerini alamayacağını çok açık bir şekilde gösterdi. FASTENER POLAND® pandemi öncesi durumuna geri döndü. Ekim ayında, 15 ülkeden 150'den fazla şirket tekliflerini sunacak. En modern endüstriyel bağlantı elemanlarını ve bağlantı parçalarını (vidalardan, perçinlerden somunlara, pimlere veya takozlara), inşaat bağlantı elemanlarını (ankrajlar, beton vidalar, sabitleme cepheleri ve yalıtım), gelişmiş montaj ve montaj sistemlerini (en son perçinleme cihazlarının, tornavidaların ve vida yerleştirme sistemlerinin veya montaj braketlerinin sunumuyla) ve ayrıca depolama ve dağıtımları için bağlantı elemanlarının ve cihazlarının üretimi için teknolojileri sunacaklardır.

Dünyanın her yerinden alıcıları birbirine bağlıyoruz

Fuar, ürünlerinin üretimi için bağlantı elemanları kullanan endüstrilerden alıcılar tarafından ziyaret edilecek. Bu yıl organizatörler tanıtım kampanyasını özellikle en büyük potansiyele sahip sektörlere yönlendiriyor. Fotovoltaik, otomotiv, havacılık ve medikal endüstrisi, her türlü bağlantı elemanı ve sabitleme elemanı için en fazla talep gören sektörlerdir. Polonya, fotovoltaik pazarının büyüklüğü açısından dünyanın ilk on ülkesi arasındadır. Avrupa'da bu konuda sadece Almanya ve İspanya önümüzde. Sektör sürekli satış artışları kaydetmekte ve dinamik olarak gelişmektedir. Bu nedenle, özellikle uzmanlaşmış ve kaliteli bağlantı elemanları için bileşenlere olan talep artmaktadır. Bağlantı elemanları pazarı, güneş sistemlerinin kullanıldığı zor koşullara karşı gelişmiş dirençle en iyi çözümleri tasarlayıp sunarak bu ihtiyaçlara cevap vermektedir. Birkaç düzine üretici, çözümlerini bu sektöre adanmış özel bir bölgede sunacak.

Bleisure - işi boş zamanlarla birleştirmek

Başarı toplantılarla başlar, bu nedenle organizatörler iş bağlantılarını genişletmek isteyen herkesi fuara katılmaya teşvik eder. Fuara ücretsiz davetiyelerin yanı sıra iş seyahatini eğlence ile birleştiren bir program geliştirildi. "İş" ve "eğlence" kelimelerinin birleşiminden oluşturulan Trend Bleisure, Targi w Krakowie Ltd. tarafından uygulanan stratejinin ana mesajıdır. Fuarın katılımcıları, önerilen konaklama, yerel restoranlar, anıtlar, iklim yerleri ve kültür merkezlerini içerecek olan cazibe merkezleri haritasından ilham alacaktır. Krakow'da ilginç yerler sıkıntısı olmadığından, organizatörler bazı müşterilerin kalışlarını uzatacağından eminler.

www.fastenerpoland.pl adresinde katılımcıların listesi, ticari fuar yenilikleri, misafirler için ücretsiz kayıt, otel teklifleri ve önerilen restoranların ve görülmeye değer yerlerin listesi yer almaktadır.