Norm Holding ‘Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketi’ seçildi
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Norm Holding ‘Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketi’ seçildi

Deloitte Private tarafından 45 ülkede uygulanan 'En İyi Yönetilen Şirketler' programı 2022 yılı Türkiye kazananları açıklandı. Tüm şirketlerinin ve paydaşlarının benimsediği ortak gelecek vizyonuyla, sürdürülebilir geleceğin inşası için çalışan Norm Holding, Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri arasında yerini aldı.

Dünya genelinde 45 ülkede uygulanan program kapsamında; Türkiye’de bulunan şirketlerin yönetim performansları, uluslararası en iyi uygulamalar çerçevesinde değerlendirildi. Deloitte koçları tarafından gerçekleştirilen ayrıntılı incelemeler sonrasında finale kalan şirketler bağımsız jüri tarafından değerlendirildi. Aday şirketler strateji, yetkinlik ve inovasyon, kültür ve adanmışlık, yönetişim ve finansallar olmak üzere dört ana başlıkta inceledi. Norm Holding, bu yıl programa başvuran şirketler arasında ödüle layık görülen 4 şirketten biri olarak, Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri arasında yerini aldı.

Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı M. Fatih Uysal, bu ödülü aldıklarından dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Norm Holding olarak gelecek için çalışıyoruz. 2024’e yepyeni gelişmelerle şimdiden hazırlanıyoruz. İnovatif ve sürdürülebilir adımlar atarak, geleceğin teknolojilerini üretmek adına Norm Additive ve Norm Digital gibi şirketlerimize yatırım yapıyoruz. Geleceğe değer vermek, Norm Holding ve bağlı firmalarımızın sürdürülebilirlik yaklaşımıdır. Tüm şirketlerimizin ve paydaşlarımızın benimsediği geleceğe değer vizyonumuzla, bu sürdürülebilir geleceğin inşası için çalışıyor ve iş birlikleri yapıyoruz. Çeşitlilikten tüm sektör ve paydaşlarımızdan güç alarak, ortak bir amaç çerçevesinde geleceğin sürdürülebilir dünyasını tasarlıyor ve gerçekleştiriyoruz.” şeklinde konuştu. 

Norm Holding Hakkında: Norm Holding 1973 yılında başlayan yolculuğunu, bugün dünya ile rekabet eden, kaliteden ödün vermeyerek gelişen, teknoloji ile üreten, başarılar ve ödüllerle dolu bir vizyona dönüştürdü. Lokomotif gücü olan bağlantı elemanları sektöründe; üretim kapasitesi, kalitesi ve değerleri üzerine inşa ettiği yenilikçi insan kaynakları perspektifiyle ve her geçen yıl geliştirdiği teknolojisiyle Türkiye’nin lider kuruluşu olmayı başardı. 4000’e yakın çalışan, 6’sı yurt dışında olmak üzere toplam 23 şirket ve 12 üretim merkezi ile ulusal ve uluslararası pazarlarda, otomotiv ana ve yan sanayi başta olmak üzere yedek parça, beyaz eşya, elektronik, teknoloji, mobilya, inşaat ve makine sektörlerinde faaliyet göstermektedir.  Norm Holding 50’nin üzerinde ülkeye ihracat yaparken, bağlantı elemanları sektöründe Avrupa’da ilk 5, dünyada ise ilk 12'nin içerisindedir.