Bülte için yeni bir sayfa başlıyor! - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Bülte için yeni bir sayfa başlıyor!

Şirkette 10 yıl çalıştıktan sonra, babası Stefan Bülte ile birlikte çalışan kurucunun torunu Fanny Bülte, aile şirketinin dizginlerini resmen devraldı. 

Bülte, 1956 yılında Norbert Bülte tarafından kurulduğundan beri bir aile şirketidir: poliamid parça endüstrisinde 8 yıllık deneyimden sonra, kendi montaj parçaları ve bağlantı elemanları şirketini kurmaya karar verdi. Ofislerini Kuzey Ren-Vestfalya'daki (Almanya) Lüdinghausen kasabasında kurdu.

Norbert Bülte, sektördeki şirketler ve uzmanlarla işbirliği içinde Bülte poliamid güvenlik/sızdırmazlık yıkayıcısını icat etti.

1979 yılında, şirketin uluslararası gelişimine katkıda bulunan ve 1986 yılında Fransa'da Bülte Plastiques'i kuran oğlu Stefan Bülte ile birlikte katıldı.

2013 yılında, kurucunun torunu ve CEO'nun kızı Fanny Bülte, aile şirketine katıldı ve çalışma ve pazarlama yöntemlerini modernize etti. Özellikle, süreçlerin dijitalleştirilmesinin ve iletişim stratejisinin arkasındadır.

Geleceğe sıkı sıkıya odaklanmış 3. nesil

Şimdi babasının emekliliğinin ardından şirketin başında olan Fanny Bülte, aile mirasını korumaya ve neredeyse 70 yıldır şirketin gücü olan değerleri ve uzmanlığı sürdürmeye kararlı.

Böylece şirket, uluslararası uzmanlardan oluşan ekibi sayesinde müşteriye yakınlık kültürünü koruyor.

Kendini yeniden keşfetmesi gereken bir endüstrinin karşılaştığı temel zorlukların farkında olan 3. nesil Bülte, Avrupa'yı yeniden sanayileştirme yönelimini sürdürüyor.

İklim acil durumu, rasyonel hammadde tüketimi, endüstrinin karbonsuzlaştırılması ve daha sorumlu yönetim ve yönetişim ihtiyacı gibi üretimin çevresel ve sosyal zorluklarına dikkat ederken, şirketin aile kültürünü onurlandırmayı seçti.  

BÜLTE HAKKINDA

50.000'den fazla referansı ve yaklaşık 70 yıllık uzmanlığı ile aile şirketi Bülte, standart ve ölçüye göre yapılmış plastik ve plasto-metalik montaj ve sabitleme parçalarının tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

Tüm endüstriyel uygulamalar için naylon ve diğer mühendislik plastiklerinde (PP, PE, PC, PTFE, PEEK, PressPahn, vb.) geniş bir ürün yelpazesi sunar: havacılık, otomotiv, savunma, demiryolu, gıda işleme, inşaat vb. 

1956'dan beri Alman kalitesine saygı duyan pullar, ara parçalar, somunlar, vidalar, burçlar, fişler, düğmeler, ayaklar, kablo rakorları ve diğer çeşitli parçalar dahil olmak üzere dünya çapında 140'tan fazla ülkeye küçük bileşenler sağlamaktadır.