ENEMAC Sıkıştırma Vidası ESS ile Sızıntısız Sıkıştırma - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

ENEMAC Sıkıştırma Vidası ESS ile Sızıntısız Sıkıştırma

ENEMAC, aletlerin ve iş parçalarının kolay ve manuel olarak sıkıştırılması için çok yönlü mekanik kuvvet yükseltme sistemleri sunar.

5 boyutta mevcut olan sıkıştırma vidası ESS ile 40 ila 250 kN arasında sıkıştırma kuvvetleri manuel olarak oluşturulabilir. M36'dan TR100'e kadar dış dişlilerle elde edilebilir.

Güç sıkıştırma vidasının içinde akıllı bir kama sıkıştırma sistemi bulunur. Nispeten düşük bir tork, altıgen bir pim aracılığıyla yüksek eksenel kuvvetle (maksimum 2,5 mm'ye kadar) bir eksenel harekete dönüştürülür. Sıkma torkuna bağlı olarak farklı sıkma kuvvetleri de oluşturulabilir. Bu kenetleme elemanı, preslerde ve zımbalamada veya özel makine ve düzenek yapımında takım kenetlenmesi için özellikle ilgi çekicidir.

Sıkıştırma vidaları, geleneksel açık uçlu anahtarlarla çalıştırılabilir. Bunlar gerekli torklar için yeterlidir.

Bununla birlikte, tekrarlanabilir kenetleme kuvvetleri için, bir tork anahtarı ile işlem yapılmalıdır. Dış diş, eşleşen dişte kaba ayar için kullanılır ve daha iyi kullanım için uçta bir altıgen bulunur.
Sağlam tasarım, kendinden kilitleme işlevi ve yüksek aşırı yük kapasitesi, bu kenetleme elemanları için maksimum çalışma güvenliği ve uzun bir hizmet ömrü garanti eder.

ENEMAC sıkıştırma vidaları ESS, yenilikçi kuvvet yükseltme sistemi ile tamamen manuel, basit kullanım ve düşük sıkma torkları ile yüksek sıkıştırma kuvvetleri sağlar.