55 Yıllık Küresel Kalıp Tedariği - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

55 Yıllık Küresel Kalıp Tedariği

San Shing Fastech Corporation'ın kalıp fabrikası, 1968'de küçük bir dükkan olarak başladı ve bağlantı elemanlarından havacılık ve uzaya kadar çeşitli sektörlere hizmet veren küresel bir kalıp tedarikçisi haline geldi.

Fabrika, CNC frezeleme, CNC tornalama makineleri, taşlama makineleri, EDM tel kesme, EDM boşaltma makineleri, 5 eksenli yüksek hızlı freze makineleri dahil olmak üzere 360 set işleme ekipmanı ile donatılmıştır. Ayrıca, şirketin çeşitli endüstriler için soğuk şekillendirme, sıcak dövme, pres üretimi ve göreve özel parça uygulamaları dahil olmak üzere çok çeşitli takım ürünleri üretmesine olanak tanıyan, emprenye için CMM'lerle donatılmıştır.

San Shing'in sürekli iyileştirme taahhüdü, yeteneklerinin ve büyümesinin temel bir unsuru olmuştur. San Shing, müşterilerinin artan taleplerini karşılamak için 2015 yılında fabrikasını genişletti ve EDM ile frezeleme ve öğütme prosesi dahil olmak üzere çeşitli iş istasyonlarına yeni robotik üretim sistemleri getirdi. Şirket, imalatta daha fazla "tam otomasyon" sistemi eklemeye özel olarak odaklanarak, müşterilerin taleplerini karşılamak için kalıp ürünlerini ve süreçlerini geliştirmeye devam etmeyi hedefliyor.

San Shing'in kalite odaklı hizmetlere ve kalıp ömrünü iyileştirmeye olan bağlılığı, onu 55 yılı aşkın süredir sektörde güvenilir bir ortak haline getirmiştir.