Avrupa Standartlarında Üretim
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Avrupa Standartlarında Üretim

BRC Bağlantı Elemanları, otomotiv, savunma, elektrik, beyaz eşya, tarım ekipmanları gibi geniş bir yelpazedeki sektörlerin yanı sıra bağlantı elemanı kullanımına ihtiyaç duyan diğer sektörlerin taleplerini karşılamak üzere 2009 yılında kurulmuştur.

Bağlantı elemanları sektöründe nispeten yeni olmasına rağmen, yönetim kadrosunun 30 yılı aşkın deneyimi, BRC'nin hizmet ve ürünlerinin kalitesini kısa sürede ISO 9001:2015 standardına göre belgelendirmesini sağlamıştır. Şirket içi projeleri ve geniş referans listesi ile kısa ve orta vadede sektörün vazgeçilmez oyuncusu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sektördeki ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden BRC Bağlantı Elemanları, müşteri memnuniyetine verdiği önemin kanıtı sayılabilecek yatırımları ile Avrupa standartlarında bir ürün yönetim sistemi oluşturmuş ve sürdürmektedir. Üretimde çözüm ortağı olma hedefiyle müşterilerinin özel taleplerini en iyi şekilde karşılamak için hem ortak ürünler hem de alternatif özel ürünler sunmaktadır.

BRC Bağlantı Elemanları'nın kurucusu Bircan Küçük Yılmaz, şirketin kurumsal politikasını "Mutlu müşterilerle büyüyen bir şirket olmak için kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklanan kurum politikamız" şeklinde ifade etmektedir.

BRC ürünlerinin kullanıldığı sektörler;

Otomotiv endüstrisi
Tarımsal ekipman
Elektrik Enerjisi Endüstrisi
Yüksek gerilim iletim hatları
Traktör firmaları

BRC’nin ürettiği ürünler;

Yaylı rondelalar
Kamalı pimler
Bağlantı pimi klipsleri
Sac kilit somunları
Özel ve düz pullar
Tutma halkaları