Fastener Fair Global 2023  21–23 Mart 2023 tarihlerinde Almanya'daki Messe Stuttgart'ta - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Fastener Fair Global 2023  21–23 Mart 2023 tarihlerinde Almanya'daki Messe Stuttgart'ta

Son düzenlemeden dört yıl sonra, Uluslararası Bağlantı Elemanları ve Sabitleme Endüstrisi Fuarı Fastener Fair Global, sektörü yüz yüze bir araya getirmek için 21 – 23 Mart 2023 tarihlerinde Almanya'daki Messe Stuttgart'ta geri dönüyor. Fastener Fair Global, 9. yapımıyla, özellikle bağlantı elemanları ve sabitleme ürünleri ve teknolojilerini sunmaya ve tanıtmaya adanmış, dünya çapındaki en büyük fuardır.

Fuardan önce, dünyanın dört bir yanındaki yaklaşık 40 ülkeden 780 katılımcı onaylandı ve en güçlü temsiller Alman, İtalyan, Çin, Tayvanlı, Türk ve Hintli firmalardan geliyor. Messe Stuttgart Sergi Merkezi'ndeki 1, 3, 5 ve 7 numaralı salonları kapsayan 21.170 metrekareden fazla net sergi alanı şimdiden rezerve edildi. Fastener Fair Global'e katılanlar arasında Alexander P A A L GmbH, Böllhoff GmbH, Carlo Salvi S.p.A., Eurobolt BV, F. REYHER Nchfg. GmbH & Co. KG, Fastbolt Schraubengroßhandels GmbH, INDEX Fixing Systems (Técnicas Expansivas S.L.), INOXMARE SRL, Lederer GmbH, MKT Metall-Kunststoff-Technik GmbH & Co. KG, Norm Civita San. ve Tic. A.Ş., Obel Civita San. ve Tic. A.S., PGB EUROPE NV, Pühl GmbH & Co. KG, SACMA LIMBIATE SPA, Schäfer Peters GmbH, SPAX International GmbH & Co. KG, Tecfi Spa, TOBSTEEL GmbH, WASI GmbH ve Würth yer alacak.

"Bağlantı elemanları ve sabitleme endüstrisini Fastener Fair Global 2023'te Stuttgart'ta tekrar ağırlamak büyük bir zevk. Son dört yılda endüstride o kadar çok şey oldu ki, fuarda en modern teknolojileri keşfetmeyi dört gözle bekliyoruz. Avrupa Bağlantı Elemanları Fuarları Portföy Direktörü Liljana Goszdziewski, etkinliğin organizatörü Mack-Brooks Exhibitions adına yorum yapıyor. “Katılımcı firmaların güçlü katılımıyla övünen sektörde, bağlantıları güçlendirmek ve yeni satış fırsatları sağlamak için yüz yüze ağ oluşturmanın yerini hiçbir şey tutamadığından, canlı fuarlara geri dönme konusunda bir istek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.”

Gösteri deneyimi ile çok yüksek düzeyde katılımcı memnuniyeti

Son düzenlenen fuarda, on katılımcıdan dokuzu gösteriden memnun olduğunu iddia etti. Katılımcıların %85'i Fastener Fair Global'e katılmaları sonucunda olumlu iş sorguları aldığından, bu, fuara katılım yoluyla ulaşılan somut iş hedeflerine de yansımıştır. Ayrıca, fuara katılanların kalitesinden de katılımcı memnuniyeti etkilendi, ziyaretçilerin %95'i satın alma kararlarında etkili veya kişisel olarak karar veriyor.

Fuarı ziyaret edenlerin karışımı, bağlantı elemanları ve sabitleme endüstrisinin hizmet verdiği pazarların çeşitliliğini temsil ediyordu. Ziyaretçilerin çoğu, tedarik zincirinde hayati bir rol oynayan toptancılar, üreticiler veya distribütörlerdi. Başta otomotiv, inşaat, dağıtım ve makine mühendisliği olmak üzere çeşitli sektörler için bağlantı elemanları ve sabitleme malzemeleri tedarik eden ve ticaretini yapan üst düzey yöneticiler, satın almacılar, mühendisler, Ar-Ge uzmanları ve uzmanlar gibi çok çeşitli mesleklerden ziyaretçiler geldi.

Katılımcı bilgileri ve stand rezervasyonu 

Fastener Fair Global'in katılımcıları, dünyanın her yerinden sektördeki diğer profesyonellerle yüz yüze tanışmak, ürünlerin kalitesini ilk elden görmek ve sağlamak, ürün ve hizmetler tedarik etmek ve satmak, iş başlatmak ve güçlendirmek, ilişkiler kurmak ve ticaret ağları kurmak için eşsiz bir fırsata sahipler.

Fastener Fair Global 2023'e katılmak isteyen şirketler, mevcut en iyi stand alanlarını görüşmek ve özelleştirilmiş bir katılım paketi almak için doğrudan fuar ekibiyle iletişime geçebilir.