Wire 2022'de SACMA Group Dünya Prömiyeri
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Wire 2022'de SACMA Group Dünya Prömiyeri

Sacma Group'un temel motivasyonu, sürekli olarak yenilik yapmak ve sürekli gelişen bir pazarda müşterilerini daha rekabetçi hale getiren en güvenilir makine yelpazesini sundu.

Her zamanki gibi Sacma Group, dört markası Sacma, Ingramatic, HS Aspe ve Tecno Lift'e adanan olağanüstü bir sergi için her zaman takdir edilen standında şekillendirme dünyasının tüm aktörlerini ağırladı. Stand, Ar-Ge'nin başlattığı en önemli yenilikleri pazara sundu.

Sacma KSP12-R

Sacma, Dünya Prömiyerini 1D2B kombine başlık modeli KSP12-R ile sunacak. Sacma, farklı endüstri alanlarında yaygın olarak kullanılan küçük ve kendinden kılavuzlu vidaların artan talebini karşılamak için ürün hattında 1D2B kombine başlığını yeniden tanıtıyor: bu kombine başlık, telden başlayarak otomotiv, inşaat, elektrik / elektronik, beyaz endüstri için bağlantı elemanları ve vidalar üretebilir. Bu, şekillendirme ve diş çekmenin tek bir makinede yapılmasını sağlayarak yüksek verimlilik gereksinimleri, üretim yöntemlerinin konsolidasyonu, zemin alanı kullanımı ve bağlantı elemanları üretim sürecindeki iş akışı için en iyi çözümdür. Makine, operatörlerin kolay ve güvenli bir şekilde hızlı geçiş yapmalarını kolaylaştırmak için doğrudan tahrikli motorlar ve nihai yazılım gibi piyasada bulunan en son teknolojilerle donatılmıştır.

Ingramatic, yenilikçilikte hızlı ve güçlü

Ingramatic bölümü, bugün soğuk ve sıcak diş açma makineleri tasarlama ve üretme konusunda dünya çapında lider bir şirkettir. Tanınmış modüler “I-Thread” makine hattı, 2022 RP420-R1 ile görüntülenecek olan kalıp eşleşmesinin motorizasyonu ve tork motoru hareketiyle çalıştırılan marş üniteleri gibi birçok yenilikçi özellik sunar. Ayrıca Ingramatic, özellikle tel gösterimi için servo motorların entegrasyonu ile güncellenen yeni rondela montaj ünitelerini, parça değişimini ve kalitesini daha iyi yönetmek için yeni bir tasarımı tanıtacak. Bu yeni R1 ünitesi artık M3'ten M33'e kadar tüm makineler için mevcuttur.

Buna ek olarak, Ingramatic'in modüler makineler tasarlama konusundaki tartışılmaz kapasitesi hakkında daha iyi bir anlayış sağlamak için, makinelere entegre edilebilecek iki yeni modüler ünite gösterecektir: burç ve yüksükler için montaj ünitesi ve çok şekilli parçalar için döner diş açma istasyonu.

HS ASPE

HS ASPE markası, kılavuz çekme makineleri, kombine makineler, transfer makineleri ve çok milli torna makinelerinden oluşan bir dizi teknoloji ile önceden şekillendirilmiş parçaları çalıştırmak için ikincil işlem makineleri sağlayan grubun bir bölümüdür. HS ASPE, M10'a kadar çalışan parçaları T10-HC model yeni nesil otomatik kılavuz çekme makinesi modelini gösterecektir. T10-HC, çevirme vidalarıyla mekanik olarak tahrik edilen ters çevrilebilir iş mili mimarisine dayanmaktadır. M2 ila M10 aralığındaki iç dişler, kesme ve biçimlendirme olmak üzere her iki teknolojide de standart kılavuzlarla gerçekleştirilebilir. Çağdaş iki farklı parçayı tamamen özerk bir süreçte çalışma imkanından dolayı esneklik en üst düzeye çıkarılmıştır. Çalışmada hassasiyet, çerçevenin yapısal sağlamlığı ve konumlandırma/bağlama cihazlarının çok ince tasarımı ve mühendisliği sayesinde elde edilir. Ortogonallik ve eşmerkezlilik ile diğer boyutsal/geometrik özellikler ömür boyu garantilidir. Verimlilik açısından, 200 parça/dakikaya kadar çıkış hızına sahip dört milli bir konfigürasyon, en eksiksiz makine mimarisini temsil eder.

Tecno Lift

Tecno Lift, Sacma Group makinelerinin parça yükleme, besleme ve taşıma amaçlı tüm yardımcılarının tasarımından ve üretiminden sorumlu grubun şirketidir. Stantta gösterilen tüm makineler, diğer uygulamalar için mevcut olan veya müşterilere halihazırda kurulu olan mevcut makineler için mevcut olan Tecno Lift çözümleri ile donatılacaktır.