LISI Otomotiv İnovasyonu: Sızdırmazlık Vidaları
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

LISI Otomotiv İnovasyonu: Sızdırmazlık Vidaları

Elektrifikasyon, artan sayıda elektrikli araç ile otomotiv endüstrisinde önemli bir rol oynamaktadır. Araç filosunun bu devasa elektrifikasyonu ile karşı karşıya kalındığında, sızdırmazlık sorunu bugünün ve yarının zorlukları arasında önemli bir yer tutmaktadır.

Su, toz vb, otomotiv montajlarında ve daha genel olarak endüstriyel sektör için büyük zorluklar haline geliyor. Otomotiv sabitleme çözümlerinde uzman olan Lisi uzman ekipleri, yepyeni bir sızdırmazlık vidası yelpazesi geliştirdi.

Lisi'nin sızdırmazlık vidaları yelpazesi, belirli bir kafa geometrisi ile tasarlanmıştır. Sızdırmaz bir kaplamanın uygulanması veya uygulanmaması, bu vidaların birçok uygulama durumunda kullanılmasına izin verir. Seçilen çözüme bağlı olarak, bu, örneğin kendinden kılavuzlu vidalara uygulanabilir. Sızdırmazlık gerektiren her yerde, örneğin pil takımlarını sabitlemenin zorluklarına yanıt vermek için kullanılabilirler. Sızdırmazlık vidaları, otomotiv sektörü için ve daha geniş anlamda sızdırmaz montaj sorunları olan herhangi bir endüstri için kullanılabilir.