Bağlantı Elemanları için Yüksek Hızlı Kontrol Çözümleri
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Bağlantı Elemanları için Yüksek Hızlı Kontrol Çözümleri

VisionLab 75, iki VisionLab modelinin daha küçüğüdür, 75 mm uzunluğa kadar parçaları ölçebilir, buna kıyasla VisionLab 150, 150 mm uzunluğa kadar parçaları ölçebilir . VisionLab, saniyeler içinde eksiksiz parça yerleşimleri için hassas optiklerle birlikte gelen bir 3D ölçüm makinesidir. Sistem, ilk parça denetimi, PPAP'ler, SPS örneklemesi ve son denetimler için idealdir.

GI ayrıca Gi-100 ve Gi-HALO dahil olmak üzere bağlantı elemanları ve cıvatalar için yüksek hızlı control çözümleri sunar. Gi-100, iç ve dış çap, profil çapları, uzunluklar ve çatlaklar, dikişler, çentikler ve çizikler gibi görsel kusur tespiti dahil olmak üzere eksiksiz parça ölçümleri sağlamak için bir cam kadran masası ve gelişmiş sensörlerle donatılmıştır. Gi-100, dakikada 1.200 parçaya kadar denetleme yapabilir.

Gi-HALO, 400 ppm'ye kadar denetim hızlarında boyutsal ve yüzey kusurlarını tespit etmek için askılı bir izleme ve dört tescilli görüş kamerası kullanır. Bu Multi-View görüş sistemi, 360⁰'den fazla parça kapsamı sağlar. Sıralı ön ve arka aydınlatma yoluyla 8 görüntü çıkararak, sonuçlar eksiksiz 360⁰ boyutlu inceleme ve görsel kusur tespitini tamamlar.