Uzaktan ideal bağlantılar
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Uzaktan ideal bağlantılar

Duvarları ve tavanları kaplamak için kullanılan ahşaptan yapılmış alt yapılar gibi sayısız sabitleme işi bağımsız kurulum gerektirir. Onaylı (ETA) yeni FAFS ayar vidası, bu gibi uygulamalar için idealdir. PowerFast II versiyonu, kademesiz olarak ayarlanabilen sonsuz kurulum sağlar.

Yeni fischer ayar vidası FAFS, diğer birçok teknik becerinin yanı sıra vidanın başında akıllı bir klips içerir. Özel çalışma prensibi, alt yapı çıtaları gibi armatürlerin konumlandırılmasını ve hizalanmasını daha hızlı, daha basit ve daha hassas hale getirir.

Ankraj alt tabakasındaki herhangi bir pürüz kolayca dengelenebilir ve düzeltilebilir. PowerFast II vidasının benzersiz dişi yüzeye hızlı bir tutunma sağlar ve vidalanması kolaydır. Klipsinin özel şekli, ayar sırasında dönmesini önler, böylece vida başı, çıkıntı yapmadan bağlantı parçasındaki aynı hizada kalır. FAFS, gerekirse herhangi bir zamanda demonte edilebilir. Klipsin dış kısmında vidanın açılmasını sağlayan bir diş bulunmaktadır.

FAFS, geçişli kurulum için uygundur ve çok kullanıcı dostudur. Ayar aletini ucun üzerine yerleştirin ve ayar vidasını sabit eşyanın yüzeyi ile aynı hizaya gelene kadar vidalayın. Artık bağlantı parçasının sonsuz ayarı için her şey hazır. Bileşen mesafesi, ayar aleti olmadan ve dönüş yönünü değiştirerek uç ile sonsuz şekilde ayarlanabilir. Bunu yaparken klips o eşyadaki konumunda kalır.

30 mm'den daha az mukavemete sahip ahşap çıtalar veya sert ahşap ve ayrıca bir kenara yakın kurulum için 6 mm çapında ön delme yapılması önerilir. 6 mm çapında ön delme gerektiren fischer DuoPower 6x50 veya UX 6x50 fişlerle duvardaki uygulamalar mümkündür. Mevcut ürün yelpazesi, her biri bir TX25 sürücüye sahip 5x80 mm, 5x90 mm, 5x100 mm ve 5x120 mm ölçülerinde dört FAFS varyantı içerir. Uygun bir uç ile uyumlu ayar aracı fischer aracılığıyla da mevcuttur.