Yeni EFDA Başkanı Andreas Bertaggia
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Yeni EFDA Başkanı Andreas Bertaggia

EFDA Delegeler Meclisi, EFDA’nın yeni başkanı olarak Bossard’dan Andreas Bertaggia’yı seçti. Andreas Bertaggia başkan yardımcısı ve İsviçre’nin Zug şehrinde bulunan Bossard Grubu’nun Küresel Tedarik Zinciri başkanıdır. Ayrıca kendisi 2019 yılından beri Delegeler Meclisi’nin bir üyesi ve EFDA Görev Gücü’nün lideridir.

Andreas Bertaggia, on yıldır görevini başarıyla devam ettiren ve diğer dönem için aday olmama kararı alan Dr. Volker Lederer’in yerine başkan olarak geçti. Delegeler Meclisi ayrıca Genel Müdür ve İtalyan bağlantı elemanları distribütörü La Bulloneria Emiliana’nın sahibi ve aynı zamanda EFDA’nın İtalyan üye derneği UDIB’in Başkan Yardımcısı temsilcisi olarak Gian Marco Dalpane’i ve EFDA’nın Holanda üye derneği NEVIB’in Mali İşler Sorumlusu olarak da Vincent van Dijk’i tekrar seçmiştir. Tüm görevliler 2 yıl için seçilmiştir. Ayrıca EFDA, İtalyan bağlantı elemanları ithalatçısı ve distribütörü VITAL Spa’nın hissedarı ve Satın Alma Müdürü olan Luca Bernasconi’yi Görev Gücü’nün yeni lideri olarak atadı.

Görevlilerin seçimleri, 11-14 Mayıs 2022 tarihlerinde Madrid’de yapılan 7. Avrupa Bağlantı Elemanları Dağıtım Konferansı sırasında gerçekleşti. Bu konferans, EFDA üyelerinin genellikle bağlantı elemanları sektörü ve küresel ticari gelişmeler gibi önemli konuların tartışıldığı bir organizasyondu. Buplatform, sektörde yeni bağlantılar kurmak ve var olan bağlantıları ve ortaklıkları geliştirmek adına oldukça faydalıdır. EFDA’nın İspanyol üye derneği ADEFI’nin ev sahipliği yaptığı bu organizasyona çeşitli Avrupa ülkelerinden önde gelen bağlantı elemanları distribütörlerinin 75’ten fazla temsilcisi katıldı.