Natec lisanslı EVO PT üretimine başlıyor
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Natec lisanslı EVO PT üretimine başlıyor

Natec (Saitama, Japonya), Almanya'nın EJOT firmasından plastik için kendi kendini şekillendiren bir vida olan EVO PT(R) için bir lisans üretim sözleşmesi imzaladı ve geçen yazdan beri siparişleri kabul ediyor.

DELTA PT(R)'nin halefi olan EVO PT, uçta kılavuz görevi gören, eğik sabitlemeyi önleyen ve düz vidalamaya olanak veren üç yollu bir vidaya sahiptir. Tork penceresi, düşük oturma torku ve yüksek fren torku ile genişletildi ve vidalama torku stabilize edildi. Ek olarak, yüksek geri dönüş torku, tekrar tekrar vidalamaya olanak tanır. Ayrıca yüksek sabitleme kuvveti ve çekme mukavemeti elde edilmiştir.

Bu ürünün en büyük özelliği tasarım sırasında vida boyutunu ve sıkma torkunu standart hale getirebilmesidir. Daha büyük tork penceresi, örneğin birden fazla vida boyutunu tek bir vida boyutunda birleştirmeyi ve tüm vidalar için ortak bir tork kullanmayı mümkün kılar, bu da sabitleme işinin verimliliğini artırarak maliyetin düşmesine katkıda bulunur.

Özel sabitleme tasarımı destek sistemi "EVO CALC", kullanıcıların eşleşen malzeme, sabitleme malzemesi ve kullanılacak vidanın koşullarını girmesine olanak tanır. EVO CALC", eşleşen malzeme, sabitleme malzemesi ve kullanılan vidanın koşullarını girerek oturma torkunu, kırılma torkunu ve önerilen sıkma torkunu hesaplayabilen özel bir sabitleme tasarım destek sistemidir. Ayrıca, eksenel kuvvetteki değişiklikleri simüle etmek de mümkündür. Şirket, kullanıcılara bağlantı tasarımında hızlı bir şekilde yardımcı olmak için EVO CALC'yi kullanacak.

Reçinenin yanı sıra ofis içi otomasyon ekipmanları, ev aletleri ve çeşitli diğer endüstriyel ekipmanların giderek daha fazla kullanıldığı otomotiv endüstrisinde reçineli kendinden şekillendirici vidalara olan talep artıyor. Şirketin gücü, lisanslı ürünleri ve kendi teknolojilerini birleştirerek çok işlevli bağlantı elemanları sağlama yeteneğinde yatmaktadır. Şirket, bu alandaki yeni projeler için bu ürünü agresif bir şekilde pazarlamaya devam edecek.