Tesislerinizde Çözüm Ortağınız - 3E Endüstriyel Mühendislik
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Tesislerinizde Çözüm Ortağınız - 3E Endüstriyel Mühendislik

2005 yılından beri endüstriyel otomasyon ve yazılım alanında faaliyet gösteren firmanın uzman ekibi tarafından, Ar-Ge çalışmaları sonucunda dizayn edilen,  yerli ve milli ürünler, tesislerinizdeki farklı ihtiyaçlarınız için size çözümler sunmaktadır.

Eagleye HQM ® ile bildiğiniz ERP çözümlerinden farklı bir bakış açısıyla, gelişmiş bambaşka arayüzlerle, tesisinizi kontrol altına alın. Eagleye HQM® programı, tesisinizdeki iş akışlarını kontrol ederek uygulanan işlemleri grafik ve rapor olarak arşivler. Malzemenin tesise girişinden müşteriye sevk edilene kadar gördüğü tüm işlemleri aşama aşama izlenime sunar. Stok yönetimi, teklif, satınalma ve müşteri yönetimi modülleri ile iş akışınızı kolaylaştırır.

Eagleye QRD ®, AMS 2750 ve CQI-9 uyumluluğunda, fırınlardan alınan verilerin istenilen kalite kartlarına göre ilgili standartları sağlayıp sağlamadığını otomatik olarak kontrol eder ve raporlar. Proses verileri bir tablodan yüklenebileceği gibi sahadan direkt alınarak veya bir ERP sistemine bağlanarak da sağlanabilir. Bu sayede saatlerce sürebilecek kontrollerinizi saniyeler içerisinde gerçekleştirip prosesinizin değerlendirmesini yapabilirsiniz. Tek bir noktadan tesisinizde çalışan onlarca makinayı aynı anda kontrol ettikten sonra oluşturulan kalite raporları ve sonuçları sizlerle e-mail olarak paylaşılır. Sürecin kısalmasının yanında hata yapma riskiniz ortadan kalkar.

Eagleye RSD® (Runtime SCADA Designer) ile makinalarınızı, proseslerinizi, işletmenizi tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz. 
Uygulamaya özel geliştirmeler, (GCODE, boru bükme, robotik kodlama vb.) / Limitsiz dizayn edilebilir ekranlar / Zamana ve olaya bağlı scriptler / Alarm yönetimi / Kullanıcı yönetimi / SMS & E-mail bildirimi / WEB server / Rapor dizaynı / Reçete yönetimi / Gerçek zamanlı & geçmiş veri kayıtları ve grafikler...

Eagleye DEW ® ısıl işlem uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış çiğ noktası ölçüm analizörü.
Proses çiğ noktasının doğrudan okunan dijital gösterimi / CQI-9 uyumlu fırın atmosferi ölçümü / Yüksek ve düşük çiğ noktası prosesi arasında hareket ederken bile kısa tepki süreleri / Kullanımı kolay, dakikalar içinde operatör eğitimi / Sağlam kapasitif sensor / Uzun ömürlü şarj edilebilir pil.

Eagleye PDR ®AMS 2750-E ve CQI-9 spesifikasyonlarını ele alan raporları oluşturarak, TUS için endüstriyel standartları karşılayan yazılım ve donanımı sunar. Dayanıklı ve taşınabilir veri kaydedicinin kullanımı kolaydır ve kayıt, trend, raporlama gerektiren birçok endüstriyel uygulamada kullanılabilir. Eagleye PDR®, her kanal için kullanıcı tanımlı girişlere sahip 15 kanallı versiyonda mevcuttur. Eagleye PDR®, testlerin yönetilmesi ve test sonuçlarına dayalı özel raporların oluşturulması için yazılım içermektedir.