Eagleye QRD® Kalite Kontrol ve Raporlama Yazılımı
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Eagleye QRD® Kalite Kontrol ve Raporlama Yazılımı

Eagleye QRD® Kalite Kontrol ve Raporlama Yazılımı ile Prosesleriniz NADCAP, AMS2750, CQI-9 Standartlarına Göre Kontrol Altında

Günümüzde ısıl işlem parametrelerinin belirlenmesi, kayıt altına alınması ve proseslerin izlenebilirliği son derece önemli duruma gelmiştir. Özellikle havacılık, otomotiv ve savunma sanayi gibi sektörlerdeki gereksinimlerin belirlenmesi ile ekipman ve proses parametrelerinin standartlaşması sağlanmıştır.

Isıl işlem ekipmanlarının ve proseslerinin kontrolünü sağlayan en önemli standartlar NADCAP, AMS2750, CQI-9 standartlarıdır. Prosesteki sıcaklık, basınç, vakum, zaman gibi verilerin kaydedilmesi tek başına yeterli değildir. Aynı zamanda bu verilerin, işlem gören parçaların ilgili standartlarca belirlenmiş şartlarına uygunluğu kontrol edilmelidir. Bunun için prosesteki tüm veriler tek tek kontrol edilmek zorundadır. Bunun manuel olarak yapılması, zaman kaybının yanı sıra hata riskini de artırmaktadır. Tesisinizdeki fırın sayısı ve çeşidi arttıkça bu süreç ve riskler de artmaktadır.

Eagleye QRD®, kullanıcı dostu ara yüzleri ile süreçlerinizi kısaltıp hata riskinizi ortadan kaldırmak için dizayn edildi. 

Eagleye QRD® üzerinden, tesisinizdeki fırınlarınızın tiplerini ve kontrol edilecek verilerini tanımlayıp, yine kendi belirleyeceğiniz sınırsız sayıdaki kontrol kartlarına göre birkaç saniye içerisinde tüm proseslerinizin kalite kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu kontroller sonucunda otomatik raporlarlar oluşturarak ilgili kişileri e-mail yoluyla bilgilendirebilirsiniz.

Eagleye QRD®, excel üzerinden otomatik yada manuel çalışabildiği gibi Eagleye RSD® Runtime SCADA Designer yazılımımız ile tam entegrasyonla da çalışabilmektedir.