İtalya Uluslararası Hırdavat Fuarı’nın İlki Yapılıyor
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

İtalya Uluslararası Hırdavat Fuarı’nın İlki Yapılıyor

Koelnmesse, İtalya Uluslararası Hırdavat Fuarı’nı başlatarak EISENWARENMESSE'nin onaylı ticaret fuarı modelini İtalya'ya getiriyor. Avrupa pazarına yönelik yeni uluslararası proje, donanım, inşaat, kendin yap, dış mekan ve bahçe işleri, güvenlik, renk, elektrik ve endüstriyel malzemeler dünyasına olağandışı yıllarda bir "ev" sağlayacak. Koelnmesse GmbH CEO'su Gerald Böse, "İtalya Uluslararası Hırdavat Fuarı’nı başlatma kararımız, İtalyan pazarındaki artan talebe yanıt verirken küresel portföyümüzü güçlendirme stratejimizle uyumludur," dedi.

Kısaca, yeni etkinliğin Köln Uluslararası Hırdavat Fuarı ile dönüşümlü olarak sürdürmeyi amaçladığı taahhüt budur. İtalya etkinliği, dünya çapında sektördeki en büyük ticaret fuarının içeriğini, tarzını, felsefesini, hedeflerini ve kalitesini benimseyecektir. Bu yeni format, dünyanın en önemli ticaret fuarı organizatörlerinden birinin, lider bir pazar olmanın ötesinde, Avrupa'daki önemli etkinlikler için kesinlikle en çekici yerlerden biri olan İtalya'ya gösterdiği büyük ilginin altını çiziyor.

Yeni yerin Bergamo olarak seçilmesi, yeni etkinliğin gelişimine ve uluslararasılığına yönelik gereksinimlerini karşılıyor. Kuzey İtalya'da stratejik bir konumda ve tüm Avrupa'yala iyi bağlantıları olmasıyla erişimi kolay bir yer.

Koelnmesse'nin İtalyan yan kuruluşunun CEO'su Thomas Rosolia, "Bahsedilen birçok sektöre pazarla gerekli ilişki sürekliliğini sağlayacak bir etkinlik için İtalya ve Avrupa pazarlarından bir süredir kesin sinyaller alıyoruz," dedi. Rosolia, "Fuar organizatörü olarak tüm tecrübemizi, teknik donanım, yapı ve yapı sektörünün gerçek ihtiyaçlarını karşılayan uluslararası bir fuara taşımayı seçtik. Kurumsal ortaklar ve önde gelen üretim ve dağıtım firmalarının iş birliği ile bu hedefe ulaşacağız," diye ekledi. 

Uluslararası Hırdavat Fuarı İtalya, geleneksel ve profesyonel hırdavat distribütörlerinden alet mağazalarına, büyük ölçekli perakendeciler ve kendinyap markalarından boyahaneler ve yapı malzemeleri perakendecilerine kadar son derece geniş bir ziyaretçi yelpazesini hedef alacak. Elbette endüstri panelinden üreticiler ve ithalatçılar, distribütörler ve karar vericiler, önemi giderek artan e-ticaret platformları, bahçe merkezleri, alıcılar, endüstri ve hizmet şirketleri de orada olacak.

Sergi, büyük distribütörlerle iş toplantıları, konferanslar, demo alanları ve hızla değişen sektörlerin konularını ve sorunlarını keşfetmek için eğitim atölyelerini içeren eksiksiz bir yan etkinlikler takvimi ile tamamlanıyor.