EJOT® Iso-Bar ECO, 2021 DETAIL Ürün Ödülünü aldı
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

EJOT® Iso-Bar ECO, 2021 DETAIL Ürün Ödülünü aldı

EJOT, üst üste ikinci yıl, gıpta edilen DETAIL Ürün Ödülleri'nden birinde yarışı kazandı. DETAIL bu ödülü her yıl en yenilikçi yapı ürünleri, sistemleri ve malzemelerine veriyor. DETAIL editör ekibinden temsilciler ile iç mimarlar, mimarlar ve planlamacılardan oluşan jüri, sunulan ürünleri tasarım, yenilikçi karakter, işlevsellik, sürdürülebilirlik ve entegrasyon özelliklerine göre değerlendirdi. Iso-Bar ECO, "Cephe" kategorisini kazandı.

EJOT Iso-Bar ECO, ısı yalıtımlı cephelerde sonraki ve dolayısıyla esnek bağlantı için termal olarak ayrılmış bağlantı elemanıdır. Dış Isı Yalıtım Kompozit Sistemleri (ETICS) olan cepheler söz konusu olduğunda, ana odak noktası yalnızca yeşillendirme sisteminin güvenli bir şekilde sabitlenmesi değil, özellikle ısı köprüleri için optimize edilmiş alt tabakadaki bir sabitleme ve nem girişini önlemek için güvenilir yalıtımdır. Iso-Bar ECO'nun güçlendirilmiş cam elyaf plastiği minimum termal köprü etkisi sağladığından, EJOT bu zorluğu cephe yeşillendirme için yeni bir bütüncül sistemle karşılar. Bu şekilde gereksiz ısı kayıplarının önüne geçilebilir.

Bir sistem, geniş tasarım olanakları 
Iso-Bar ECO bağlantı elemanına ek olarak, EJOT'un cephe yeşillendirme sistemi, uygun yuvarlak halat, çok çeşitli gereksinimler için çeşitli halat çaprazları ve ilgili tırmanma basamakları gibi başka parçalar da sunar. Seçtiğiniz tesis tipine bağlı olarak bu sistem ile çeşitli ızgara geometrileri tasarlanabilir. Iso-Bar ECO, enjeksiyon harcı kullanılarak kurulur ve betonun yanı sıra sağlam ve delikli tuğla ve gaz betona sabitlenebilir ve yüksek yükleri aktarabilir. Yalıtım kalınlığına uyacak şekilde sahada boy kesme imkanı, yalın bir ürün yelpazesinin gerçekleştirilmesini sağlar. Iso-Bar ECO dört farklı uzunlukta mevcuttur ve bu sayede sahada tamamen esnek bir kullanım sağlar.