H.I.G. Capital, Berardi’nin çoğunluk hisselerini satın aldı
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

H.I.G. Capital, Berardi’nin çoğunluk hisselerini satın aldı

Bu yatırım, bağlantı elemanlarının dağıtımı ve entegre lojistik hizmetlerin tedarikinde pazarda lider bir operatör olan Berardi Bullonerie Group'un gelişim ve büyüme stratejisini hızlandıracak.

H.I.G. Yönetimi altında 47 milyar doların üzerinde özsermayeye sahip lider bir küresel alternatif yatırım şirketi olan Capital (“H.I.G.”), bağlı kuruluşlarından birinin Berardi Bullonerie S.r.l.'nin çoğunluk hissesini satın aldığını duyurdu.. Berardi, bağlantı elemanlarının dağıtımı ve entegre lojistik hizmetlerin tedariki için İtalyan pazarının öncü firmalarından biridir.

1919'daki kuruluşundan bu yana Berardi, standart ve özel bağlantı elemanlarının tam zamanında tedariğinde, daha yakın zamanda ise kanban sistemini kullanan entegre lojistik programlarının tasarımı ve uygulanmasında İtalyan sanayi şirketlerinin referans ortağı olmuştur.

Berardi, ülke genelinde bulunan 14 deposu ve İtalya, Hırvatistan ve Fas'taki ticari ofisleri ile geniş bir coğrafi alanda varoluşundan yararlanmaktadır. Son on yılda, Şirket, C Parçaları sektöründe ürün yelpazesini bitişik segmentlerde genişletmek için iddialı bir yola başarıyla girdi ve kendi kanban platformu aracılığıyla gelişmiş entegre lojistik çözümlerinin tanıtımında İtalya'da öncü olmanın yanı sıra kalite, hizmet seviyeleri ve ürün genişliği açısından pazarda referans noktasıdır.