HIOS yüksek tork vida sürücüsünü piyasaya sundu
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

HIOS yüksek tork vida sürücüsünü piyasaya sundu

Japon HIOS firması, BLG-BC2 serisi elektrikli tornavidalarda yeni bir ürün olarak yüksek torklu BLG-7000BC2-GT'yi piyasaya sürdü.

BLG-BC2, sinyal sistemli bir tornavidadır. İşlemden önce iş parçasına birkaç gerçek vidayı sabitleyerek sabitlemenin başlangıcından oturmaya kadar motor dönüş darbelerinin sayısını sayan bir işlevi vardır ve sürücünün kendisi doğru sabitlemeye karar verir. Sıkma hataları yüksek doğrulukla tespit edilir. Sıkılan vidaların sayısı ekranda gösterilir.

Yeni BLG-7000 BC2-GT, yüksek torklu bir tornavidadır. Otomotiv endüstrisinde M4 veya daha büyük vidalar kullanan kullanıcılar için yüksek tork aralığında vida sıkma yönetimini destekler. BC2-GT, kadın çalışanların bile vidaları zorlanmadan sıkmalarını sağlayan tutamak ve stant tiplerinde mevcuttur.

Maksimum tork, güvenli ve doğru tork elde etmek için yüksek torklarda bile şoku emen 5N-m'dir.

Bu ürünle birlikte özel bir güç kaynağı olan T-80BL piyasaya sürülecek. AC çıkışını doğrudan düşük voltajlı bir çıkışa dönüştürür ve DC sürücüsüne besler. Sabit güç kaynağı için çoklu girişe (AC100V-240V) sahiptir. Güvenli ve sessizdir ve HIOS fırçasız sürücüler için gerçek bir güç kaynağı olarak kullanılabilir.