TR Fastenings kompresyon sınırlayıcı ürün gamını piyasaya sürdü 
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

TR Fastenings kompresyon sınırlayıcı ürün gamını piyasaya sürdü 

Teknolojinin hızı ve tüketici davranışlarındaki trendler hızlandıkça, dünya çapındaki şirketler hızla gelişiyor ve  TR Fastenings de buna dahil. TR'nin en son ürün lansmanı olan Kompresyon Sınırlayıcıları, özellikle EV alanında plastik kullanan ürünler geliştiren çok sektörlü üreticilerin artan küresel talebini karşılamak için geliştirildi.

Kompresyon Sınırlayıcılar, geleneksel dişli bağlantı elemanlarının ürettiği stresi azaltır. Talep, ağırlıklı olarak otomotiv sektörü ve yüksek yük taşıyan plastik bileşenlerin kullanıldığı enerji ve genel sanayi sektörlerindeki uygulamalar tarafından yönlendirildi ve aynı zamanda dünya çapında talep artışına katkıda bulundu.

Otomotiv bileşenlerine talepteki büyüme
Açık delikler geleneksel bağlantı elemanları tarafından oluşturulan stresi azaltmaya yardımcı olduğu için Kompresyon Sınırlayıcılar kompozitlerde ve plastik kalıplarda yaygın olarak kullanılır. Bu dişli olmayan ekler, plastiğin bütünlüğünün tehlikeye atılmasını önlemek için plastik bir tertibata kompresyon yükünün uygulandığı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.

Bu ürünler elektrikli araçlarda ve pil yuvalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Teknolojik ilerlemeler devam ettikçe, bir elektrikli aracı oluşturan ana bileşenleri sürekli olarak geliştirme ihtiyacı da artıyor. Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da yeni oluşturulan giga fabrikalar ve akü muhafazası üreticileri, bu ürünleri yakında çıkacak birçok otomotiv araştırma ve geliştirme projesine dahil etmek isteyecektir ve küresel olması ve aynı zamanda teknik ve tasarım yardımı ile TR Fastenings, bu talebi karşılamak için ideal bir konumdadır.

Ürün gamı
TR'nin son birkaç yıldaki tecrübesi, bunların birçoğunun özel olarak tasarlanması ve yüksek hacimde gerekli olmasıdır. Bir dizi farklı tip vardır ve bir kılavuz olarak, TR’nin Kompresyon Sınırlayıcı serisi, çelik, paslanmaz, pirinç ve alüminyumdan üretilen simetrik, flanşlı, ayrık birleşim ve ovalden oluşur.

Net sıfır
2030'a ve net sıfıra doğru, büyümeye devam eden otomotiv endüstrisinden daha büyük teknik şartnameler olacak. Üreticiler yeni sıfır emisyonlu elektrikli araç modellerini piyasaya sürmeye çalışırken, ortak güç ve bütünlük ihtiyacı kritik bir gereklilik olmaya devam edecek.

Elektrikli araçların arkasındaki temel teknolojiler yıllardır var olmasına rağmen, bunların şu anda mevcut olan EV'leri üretmek için bir araya gelmesi ancak son zamanlarda gerçekleşti. Hareketlilikteki değişiklikler sektörü hızla değiştirirken, TR gibi bileşen üreticileri plastik için bağlantı elemanlarının tasarımı, geliştirilmesi ve tedarikinde öncülük ediyor.