Aşırı İnce Katmanları Yüksek Hızda Ölçüm
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Aşırı İnce Katmanları Yüksek Hızda Ölçüm

72DL PLUS™ Ölçüm Aleti 
Aşırı İnce Katmanları Yüksek Hızda Ölçüm

Olympusun, tek ve çok katmanlı malzemeler için en düşük minimum kalınlık kapasitesine sahip Yeni 72DL PLUS™ ultrasonik kalınlık ölçer, taşınabilir, kullanımı kolay bir cihazda yüksek hızda hassas kalınlık ölçümleri sağlar. Hızlı tarama, gelişmiş algoritmalar ve Olympus'un bu en düşük minimum kalınlık kapasitesi ile gösterge, endüstrilerdeki zorlu uygulamalar için çok ince katmanların kalınlığını ölçebilir.

Gerek boya kalınlık ölçer, gerekse kaplama kalınlık ölçer veya malzeme kalınlık ölçer olarak kullanmada, 72DL PLUS cihazı, üretim katında üretkenliği ve verimi en üst düzeye çıkarmak için güvenilir, laboratuvar kalitesinde ölçümler sunar.

Kalınlık Değişiklikleri Kolayca İzlenip ve Görselleştirilebilir
Çok katmanlı kaplamalar, boya, plastikler ve diğer malzemeler için aynı anda altı katmana kadar görüntüleme kapasitesine sahip olan ölçüm aleti, tam renkli bir dokunmatik ekran ve kalınlık değişikliklerinin doğru bir şekilde izlenebilmesi ve görselleştirilebilmesi için beş ölçüm düzeni içerir.

Rutin Kalınlık Ölçümleri için Kolay Uygulama Kurulumu
Kılavuzlu iş akışı, bir uygulama kurulumu oluşturmayı ve kaydetmeyi kolaylaştırır. Rutin uygulamalar için denetçiler, her incelemeden önce cihaz kurulumunu basitleştirmek için ayarları saklayabilir ve geri çağırabilir.

Endüstri 4.0 için Modern Veri Yönetimi
Yerleşik veri kaydı ve yerleşik dosya yönetimi, kolaylaştırılmış kalınlık verisi toplama ve işleme sağlarken, PC Arayüzü Uygulaması, birden fazla cihaz ve parça için verileri gözden geçirmek ve yönetmek için sezgisel araçlar içerir. Endüstri 4.0 uygulamaları için bağlı ve bulut özellikli olan gösterge, kablosuz LAN, Bluetooth® ve USB bağlantısını destekler ve Olympus Scientific Cloud™ (OSC) ile entegre olur.

İmalat Alanı için Sağlam
Endüstriyel ortamlar için tasarlanan gösterge, iç ve dış mekanlarda, bir çalışma yüzeyinde veya dört noktalı göğüs kemeri veya omuz askısı kullanılarak kullanılabilir. Gösterge, kazara düşmelere veya darbelere karşı koruma sağlamak için askeri düşme testi standartlarını (MIL-STD-810G) karşılar, toz ve neme karşı koruma sağlamak için IP65 gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır ve etkileyici bir çalışma sıcaklığı ile sıcak ve soğuk iklimlerde güvenilir ölçümler yapar. –10 °C ila 50 °C (14 °F ila 122 °F) aralığı.

Çok Yönlü Uygulamalara Uygun Kalınlık Ölçer Modelleri
72DL PLUS kalınlık ölçerler, Standart ve Yüksek Frekanslı modellerde mevcuttur. Yüksek Frekans modeli, çok katmanlı boya, plastikler, metaller ve kaplamalar dahil olmak üzere ultra ince malzemeleri ölçmek için dönüştürücü frekanslarını 125 MHz'e kadar çalıştırabilir ve aynı anda altı katmana kadar kalınlığı gösterebilir. 72DL PLUS ölçüm aleti, 2 kHz'e kadar ölçüm hızı, 60 Hz ekran güncellemesi ve hızlı, doğru ölçümler için temiz sinyaller sağlar.