Uluslararası KÖLN HIRDAVAT FUARI Eylül 2022’ye ertelendi
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Uluslararası KÖLN HIRDAVAT FUARI Eylül 2022’ye ertelendi

Sonbahara bir kerelik erteleme, hayati önemdeki Asya satış ve üretim pazarları dahil olmak üzere katılımcı ve ziyaretçilerin maksimum katılımını sağlayacak. 

Koelnmesse Operasyon Direktörü, Oliver Frese duyurusunda, “Hırdavat endüstrisi için dünyanın önde gelen ticaret fuarı olarak amacımız, küresel pazara kapsamlı bir genel bakış sağlamak ve dünyanın her yerinden tedarikçileri ve alıcıları bir araya getirmektir. Bunu akılda tutarak, dernekler ve katılımcılarla birlikte, EISENWARENMESSE – ULUSLARARASI HIRDAVAT FUARI COLOGNE’ü, başlangıçta planlanan 6-9 Mart 2022 tarihleri yerine 25-28 Eylül 2022 tarihleri arasında düzenlemeye karar verdik," dedi.

Pandemi durumu dünya çapında dinamik olarak gelişmeye devam ettiğinden ve özellikle önemli Asya denizaşırı pazarları için Mart ayında katı seyahat kısıtlamaları beklendiğinden, bu senaryo herkes için bir kazan-kazan: Katılımcılar daha uzun bir vade içinde Eylül için plan yapacak olup Asya dahil her zamanki uluslararası izleyici beklentisine gireceklerdir. Ziyaretçiler, tanınmış bir katılımcı grubunu ve çok sayıda katılımcı şirket tarafından şekillendirilen çekici bir etkinlik programını iple çekeceklerdir.


“Sonbahardaki Anuga Gıda Fuarı ve Uluslararası Diş Fuarı (IDS) ile birlikte Koelnmesse'nin hijyen ve güvenlik konseptine sahip ticaret fuarlarının uluslararası düzeyde bir kez daha mümkün olduğunu ve herkes için güvenli bir şekilde gerçekleştirilebileceğini kanıtladık. Ayrıca müşterilerimiz bu etkinliklerdeki ticari faaliyetlerden çok memnun kaldılar” diye belirten Oliver Frese şunları söyledi: “Yine de, uluslararası bir ticaret fuarında kişisel alış verişin gücünden tam olarak yararlanmak için belirli sektöre özgü koşullar mevcut olmalıdır. EISENWARENMESSE – ULUSLARARASI HIRDAVAT FUARI COLOGNE'de ise Asya pazarının katılımıyla bu güç Eylül ayında çok daha fazla artacak.”

Asya üretim ve satış pazarı, donanım endüstrisinde önemli bir rol oynamaktadır. Birçok Asya ülkesi, genel olarak yüksek olgu rakamları nedeniyle Almanya'yı ve Avrupa'nın büyük bir bölümünü yeniden risk bölgesi olarak tanımladı ve bu ülkelerden seyahat etmek bahara kadar oldukça zor olacak. 2021'deki deneyime dayanarak ve küresel aşı kampanyası ilerledikçe, Eylül 2022'de durum tamamen farklı görünecek.

EISENWARENMESSE – ULUSLARARASI HIRDAVAT FUARI COLOGNE’ün ertelenmesi kararı, bazı durumlarda oldukça farklı katılımcı ve ziyaretçi yapılarına sahip olan Koelnmesse'nin portföyündeki bahardaki diğer ticaret fuarlarının durumundan bağımsız olarak alındı.