TR Fastenings “Sürdürülebilirlik” ödülü aldı
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

TR Fastenings “Sürdürülebilirlik” ödülü aldı

Trifast plc'nin bir parçası olarak TR Fastenings, birkaç yıldır çevresel girişimlerini ve istatistiklerini rapor ediyor. Küresel iş sürdürülebilirlik derecelendirmelerini kazanma konusunda EcoVadis tarafından tanınmaktan gurur duyuyorlar.

EcoVadis 160'tan fazla ülkede 200'den fazla sektörde faaliyet göstermektedir, bu nedenle TR Fastenings'e Gümüş Madalya verilmesi, sürdürülebilirliğe olan bağlılığına ilişkin önemli bir beyanı temsil etmektedir.

Giderek daha hayati hale gelen bu sektördeki performansı izlemek için yenilikçi teknolojiyi ve sürdürülebilirlik süreçlerine ilişkin uzman bilgisini bir araya getiren EcoVadis, 75.000'den fazla işletmeyi değerlendirdi. TR Fastenings, ortak çevresel hedeflere bağlı olduğumuzu kanıtlayacak şekilde gelişmiş müşteri güveni üzerinden sürdürülebilirlikte uzun vadeli başarının, yeni işler kazanmada faydalara yol açabileceğini biliyor.

ESG stratejisini yöneten Trifast CEO'su Mark Belton, “Dünyanın önde gelen derecelendirme kuruluşu EcoVadis'ten Gümüş Madalya Sürdürülebilirlik Derecesi aldığımız için mutluyuz. Bu, TR ailesi içindeki pek çok kişinin, ekibin ve departmanın çabalarının takdir edilmesidir. Bunu, çevreyi herkes için iyileştirmeye yönelik süregelen ve kalıcı taahhüdümüzün bir parçası olarak gördüğümüzü de belirtmek önemlidir,” dedi.