SEMU BAĞLANTI kaliteyi en iyi fiyata sunma hedefinde
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

SEMU BAĞLANTI kaliteyi en iyi fiyata sunma hedefinde

Semu Bağlantı 2020 yılında İstanbul’da Sedat ALTINIŞIK ve Sn. Murat GEZER tarafından %100 Yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir.

İthalata dayalı somun perçinler, pop perçinler, perçin makineleri, punta kaynak cıvataları ve makineleri diğer bağlantı elemanları ithalatçı ve satıcı firma olan Semu Bağlantı, temel ilke ve amacı müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı olup ayrıca endüstriyel ekipman tedarikçisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektör de uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve deneyim ile teknik bilgi ve donanım konusun da uzman bir kadroya sahip olan Semu Bağlantı, kuruluşundan itibaren Ar-ge çalışmalarına büyük önem vermek ile beraber bağlantı elemanları kullanan sektörlerin gelişmesine destek vermektedir.

Firmanın vizyonu; gelecek yıllarda ithalata bağlı yüksek fiyatlı birçok bağlantı elemanlarının ihracat düzeyinde imalatını yapmak. Ayrıca ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına kaliteli ürünü ve hizmeti en düşük ekonomik fiyatlar ile değerli müşterilerine sunabilmek.
Misyonu ise; çalışmış olduğu sektörlere en kaliteli ürünü en ekonomik fiyatlara sunabilmek, hizmet sonrasın da müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir.

Firma ayrıca teknik servis hizmetlerini kendi bünyesinde bulundurma avantajı ile müşterilerine perçin makinelerin de yedek parça gerektirmeyen tüm bakım ve onarım hizmetlerini ücretsiz sunmaktadır.

Semu Bağlantı, satışını yapmış olduğu tüm bağlantı ürünleri yüksek kalite standartların da olup herhangi bir şarta bağlı kalmaksızın müşterilerine kalite konusun da iade garantisi sunmaktadır.

Firma, müşteri memnuniyetine ve çözüm odaklı yapıya büyük önem göstermektedir, bu neden ile satış sonrasında talep durumun da ücretsiz 7/24 zamanlı teknik destek hizmeti sunmaktadır. Ayrıca siparişi verilmiş olan her ayrı ürün için özel ambalajlar kullanarak lojistik uzman gözetiminde, hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Ürünler çeşitlerinden bazıları;
Somun perçin makineleri
Pop perçin makineleri
Şarjlı perçin makineleri
Manüel perçin el aletleri
Kaynak makineleri
Somun perçinler
Pop perçinler
Özel imalat perçinler
Punta kaynak cıvataları
Punta kaynak cıvata tutucuları
Pres çakma yükselteçler
Pres çakma somunlar
Makine yedek parçaları ve teknik servis hizmetleri.