ARaymond yeni pazarlara yöneliyor
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

ARaymond yeni pazarlara yöneliyor

Bağlantı ve montaj çözümlerinde uluslararası bir otomotiv lideri olan ARaymond, yüksek performanslı termal soğutma plakalarının önde gelen İtalyan üreticilerinden CGA Technologies'i satın aldığını duyurdu. Bu adım, nakliye ve belirli endüstriyel pazar segmentlerinde pnömatik uygulamalar için plastik boru ekstrüzyonu konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Castello Italia S.p.A.'nın satın alınmasını takip ediyor.

Bu satın almalar sadece ARaymond ürün teklifini genişletmekle ilgili değil, aynı zamanda eksiksiz ve kişiye özel tak-çalıştır çözümlerini büyütmekle ilgili. Amaç, hareketli ve seçilen Endüstriyel sektörler dahilinde optimize edilmiş termal yönetim sistemleri tasarlamak ve sunmaktır.

 CEO Antoine Raymond konuya ilişkin açıklamasında şunları söyledi: "155 yılı aşkın bir süredir bağlantı ve montaj çözümlerinin lideri olarak, faaliyet gösterdiğimiz hızlı hareket eden pazarlarda kendimizi sürekli olarak yeniden icat etmek ve bir adım önde olmak için çalışıyoruz. Otomotiv endüstrisi elektrikli ve otonom araçlara geçiyor ve ve biz bu olağanüstü geçişe aktif olarak katkıda bulunmak istiyoruz. Müşterilerimizin evrilen taleplerini karşılamak üzere, çevikliğin ve pazara sunma süresinin kritik olduğu ve müşterilerimizin eksiksiz çözümler beklediği konusunda net bir vizyona sahibiz. Tüm bu nedenlerle, CGA Technologies ve Castello Italia S.p.A'nın satın alınması ideal bir uyumdur. 

Bu genişlemeyle, gelecek için sürdürülebilirlik yaratmak üzere Network’umuzu oluşturuyoruz. Bu, işbirliği içinde olduklarımızın refahını ve çevremizin korunmasını gelecek nesillerimiz için önceliklerimizin ön saflarına koymayı içeriyor. Hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın uzun vadeli büyüme ve sürdürülebilirlik taleplerini karşılayan en yüksek kalitede hizmet ve ürün sunmak istiyoruz.”

ARaymond'un geleceği, insani değerlere ve çevreyi korumaya olan temel taahhütleri tarafından yönlendirilirken, montaj verimliliğini artıran sürdürülebilir, eksiksiz ve kaliteli çözümler yaratmakla ilgilidir.