NORMA Grup, Daimler ve PACCAR tarafından ödüllendirildi.
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

NORMA Grup. Daimler ve PACCAR tarafından üstün tedarikçi performansı için onurlandırıldı

Grup, Daimler ve PACCAR tarafından ticari araç sektöründeki mükemmel tedarikçi hizmetleri dolayısıyla ödüllendirildi. Şirket, Daimler Buses Mexico'dan “Kalite Uzmanı Ödülü” ve PACCAR'dan “PACCAR Kalite Ödülü” aldı. Ödüllerle NORMA Group, 2020 yılında tedarikçi olarak gösterdiği üstün performans nedeniyle onurlandırılmış oldu.

 NORMA Group CEO'su Dr. Michael Schneider, “Bu ödülleri aldığımız için çok mutluyuz” dedi. “Bu ödüller, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için belirlediğimiz yüksek kalite standartlarının bir kanıtıdır. Aynı zamanda, ürün yelpazemizi daha da optimize etmemiz ve müşterilerimize her zaman olası en iyi hizmeti sunmamız için bir teşvik unsurudur.” 

Daimler Buses Mexico, tedarikçilerinin kalite, teslimat, teknoloji ve maliyet performansını dengeli bir puanlama temelinde değerlendirir. Bu durumda, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki NORMA Pennsylvania tesisi değerlendirildi. 2020 için tesis, dört kategoride de mükemmel dereceler aldı. NORMA Pennsylvania, Amerika bölgesinde ticari araçlar için önde gelen parça ve hizmet tedarikçilerinden biridir. NORMA Pennsylvania, uzun yıllardır Daimler'e diğer ürünlerin yanı sıra hortum kelepçeleri tedarik etmektedir
.
Bu, Amerika Kıtası bölgesindeki NORMA Group için ticari araçlar sektöründeki üstün tedarikçi performansı için bu yılki ikinci ödül oldu. Bu yılın başlarında, NORMA Group'un Monterrey ve Juarez, Meksika'daki fabrikaları, olağanüstü ürün ve hizmet performansı için “PACCAR Quality Award” nü aldı. PACCAR, her yıl "10 ppm" kalite standardını karşılayan veya aşan ya da PACCAR'a tedarik edilen bir milyon parça başına en fazla on kusurlu parçaya eşdeğer olan tedarikçileri tanır.