Kat planı esnekliği için hareketli Kanban raf
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

 Kat planı esnekliği için hareketli Kanban raf

Yalın üretim ilkeleri giderek daha fazla yerleştirme esnekliği gerektiriyor. REYHER'in yeni hareketli Kanban rafı, geleceğe yönelik tasarımı ile montajlama istasyonlarında verimliliğin artmasına katkıda bulunuyor.

REYHER'in mobil Kanban rafı, bir tona kadar taşıma kapasitesine sahip kararlı statik özelliği sayesinde sınırlı bir alanda çok sayıda malzeme barındıracak şekilde optimize edilmiştir.

Depolama ve çalıştırma üniteleri için RAL-RG 614 kalite spesifikasyonuna uygun olarak üretilmiş olan raf, ön yüzünde sac, perçinli geçmeli marka üretim raflardan oluşmaktadır. Boş sepetler için bir raf dahil olmak üzere toplam sekiz seviyeli raf, iki bölmeli sistem kullanarak 42 ROM | LTB Kanban sepetleri taşıyabilir.

Arkadan yeni bir sepet eklendiğinde öndeki sepetin düşmesini önlemek için bir itme koruması vardır. Mobil çerçevedeki dört adet sağlam döner tekerlek, rafın en küçük alanlarda sorunsuz bir şekilde hareket ettirilmesini sağlar. Kilitleme mekanizması istenmeyen hareketleri engeller ve dengede durmasını sağlar.

Rom | LTB Kanban sepetlerinden malzemelere kolay erişim
ROM | LTB Kanban sepetleri ile birlikte, hareketli Kanban rafı, montaj iş istasyonlarında üretkenliğin artışına etkin bir katkı sağlar. Sürgülü mekanizma kullanılarak, sepet basit bir el hareketi ile bir taşıma sepetinden önü açık bir sepete dönüştürülebilir. Bu, hareketli Kanban rafındaki ROM | LTB sepetlerden malzeme almayı kolaylaştırır.

ROM – REYHER Sipariş Yönetimi ile güvenilir Kanban tedariği
REYHER'in c-parça yönetim sistemi 1993'ten beri mevcuttur. ROM – REYHER Sipariş Yönetiminin kullanılması müşterilerimize en yüksek tedarik ve işlem güvenilirliğini sağlar. Modüller birleştirilebilir, RFDI teknolojisi, barkod sistemleri, esnek etiketleme ve modern veri alışverişi, sorunsuz malzeme tedariği için çok yönlü akışkan bir paket oluşturabilir.