Dimac L-Box: 100% kaliteye yönelik paketleme çözümü
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Dimac L-Box: 100% kaliteye yönelik paketleme çözümü

Ürünlerin toplam kalitesini, performansını ve kullanılabilirliğini garanti etmek üzere bağlantı elemanlarının %100 kontrol ve ayıklama ekipmanı ile paketlenmesi Dimac tarafından tavsiye edilir.

Aslında, bir bağlantı elemanı paketleme sistemi, bağlantı elemanı paketlemeden daha fazlasını yapar: her türlü dış kontaminasyonu önleyecek şekilde, belirtilen paketi nihai müşteri tarafından talep edildiği gibi doğru miktarda uygun parçalarla doğru bir şekilde doldurur.

L-Box, bağlantı elemanları ayıklama bölümlerinde çok yönlü kutulama ekipmanına yönelik artan talebi karşılayan Dimac'ın son teknoloji ürünü otomatik paketleme makinesidir.

L-Box, kontrol döngüsünün paketlenen parçaların şirket stoğuna teslim edilmesi veya depolanmasıyla sona erdiği eksiksiz bir çalışma hücresi sağlayan anahtar teslimi bir çözüm olarak Dimac %100 denetim makineleriyle birlikte işletilmek üzere tasarlanmıştır.

L-BOX'un yerleşim tasarımı, müşteri talebine göre farklı uzunluk, genişlik ve yüksekliklere sahip çok çeşitli kaplarla işletilecek şekilde özelleştirilebilir. Ayrıca, otomatik moda geçiş yaparak bir bağımlı kutulama çevrimi gerçekleştirmek üzere başka herhangi bir ana ayıklama ekipmanına da takılabilir.

Dimac L-Box kurulumu, manuel ve otomatik komutlarla donatılmış, çok sezgisel, kullanıcı dostu bir panel tarafından kontrol edilir. Bir konveyör bandı, boş kapları ayarlanabilir doldurma oluğunun altına getirirken, doldurulmuş kaplar, boşaltılmak üzere serbest makaralı bir raydan yerçekimi ile boşaltılır.

Operatör görevi, boş konteynırları L-Box'a girmek ve dolu olanları boşaltmakla sınırlıdır.

Sensörler, kutu çarpışmalarını veya yanlış konteyner konumlandırmasını önlemek için takılıyken, alarmlar her türlü sorunun nereden geldiğini (yani konveyör bant veya pnömatik silindirler) göstererek sorun gidermeyi çok kolaylaştırır.

Dimac L-Box, fabrika otomasyonunu ve lojistiği hızlandırarak süreçleri olumlu yönde etkiler, zaman ve maliyetleri azaltır.