CELO Fixings ile binaların enerji verimliliğinin sağlanması
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

 CELO Fixings ile binaların enerji verimliliğinin sağlanması

Sürdürülebilir bir gelecek için artan trendlerle birlikte her zaman düşünülen alanlardan biri de enerji verimliliği. Verimli bir şekilde inşa edilen binalar, daha düşük enerji faturaları, daha uzun ömürlü kurulumlar ve iç mekanlarda konfor artışı getirecektir.

Bir binayı yalıtırken ilk düşünülen şey kullanılacak yalıtım panelinin tipidir, ancak aydınlatma, yağmur boruları, saçaklar, posta kutuları veya akıllı kapı zilleri için hangi yalıtım elemanların yerleştirileceğinin yanı sıra nasıl kurulacağı aynı derecede önemlidir. En küçük deliğin bile optimum şekilde yalıtılması sağlanarak, ısıl köprü veya su sızıntısı gibi sorunlar önlenebilir ve aynı zamanda evin enerji verimliliğini optimize eder.

Bağlantı sektöründe 55 yılı aşkın deneyimiyle CELO, her bir inşaat ana malzemesi için doğru sabitleme çözümünü kullanmanın önemini anlıyor ve etkisiz termal tesisatların azaltılmasına ve daha sürdürülebilir bir dünya inşa edilmesine katkıda bulunacak şekilde enerji açısından verimli çözümler sunmakla ilgileniyor. CELO'nun mühendislik ekibi, sadece bağlantı elemanlarının maliyetleri değil, aynı zamanda işçilik maliyetleri, yatırım getirisi ve mülk sahibi için gelecekteki enerji faturalarına yönelik kurulum süresini kısaltan ve maliyet tasarrufu sağlayan yeni, yenilikçi yalıtım sabitleme çözümleri için sürekli arayış içindedir.

CELO, yalıtımlı panoların kurulumlarında doğru çözümleri kullanmanın etkisini vurgulamak için yalıtımlı cephelerde kurulumların termal etkisini, ısıl köprüleri önlemeye nasıl yardımcı olduklarını ve kurulumlarının ne kadar kolay olduğunu gösteren yeni bir video hazırladı.

CELO'nun sunduğu Almanya'da yapılan çok çeşitli bağlantı elemanlarıyla, artık çoğu dış uygulamayı herhangi bir yalıtımlı cepheye güvenle monte etmek mümkün. İzolasyon fişi IPL veya İzolasyon vidası IPS gibi ürünler, posta kutuları ve duvar bağlantı profilleri gibi hafif yükleri monte etmek için kullanılabilirken, mesafe montaj sistemi ResiTHERM®, tente gibi ağır hizmet uygulamalarına monte etmek için kullanılabilir.