CAMO® EDGEXMETAL® Klipsleri 2021 Pro Tool İnovasyon Ödülünü Kazandı
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

CAMO® EDGEXMETAL® Klipsleri 2021 Pro Tool İnovasyon Ödülünü Kazandı

Daha iyi bir güverte oluşturmaya yardımcı olan CAMO yenilikçi ürün ailesinin bir parçası olan CAMO® EDGEXMETAL® Klipsler, Gizli Bağlantı Elemanı kategorisinde 2021 Pro Tool İnovasyon Ödülünü (PTIA) kazandı.

Varolan en yenilikçi inşaat ürünlerini tanıyan ödüller, genel müteahhitler, elektrikçiler, marangozlar ve medya profesyonellerinden oluşan bir panel tarafından değerlendiriliyor.

2021 PTIA jüri üyeleri, CAMO EDGEXMETAL'in en önemli özelliklerini özetledi: “Metal altyapı üzerine yivli güverte kurulumları için mevcut gizli bağlantı elemanları yavaş, kullanımı zor ve pahalıdır. Vakit nakittir ve artık EDGEXMETAL Clips ile daha fazla zaman kazanabilirsiniz—Fortress Evolution dahil olmak üzere herhangi bir 14–18GA metal çerçeveye oluklu panoları monte etmek için tek geçişli bağlantı elemanları.” National Nail CEO'su W. Scott Baker, “EDGEXMETAL Kliplerimizle bir Pro Tool İnovasyon Ödülü kazandığımız için çok heyecanlıyız” dedi. "Ahşap fiyatları yükseldikçe metal çerçeveleme kullanan daha fazla güverte üreticisi gördük ve EDGEXMETAL Klipsler, her açıda metal çerçeveleme üzerine oluklu güverte kurulumlarında zamandan ve işçilikten tasarruf etmeye yardımcı oluyor."

CAMO EDGEXMETAL Klipsleri, ahşap çerçeveleme için CAMO EDGEX® Klipsleri ile aynı tek geçişte sabitleme teknolojisini sunar ve kısmi kurulum gerektirmeden levhanın oluğuna tutunan kanatlara sahiptir. Her EDGEXMETAL Klips, yanal hareketi azaltmak için güverte tahtalarını aşağıda tutan paslanmaz çelik bir köşebent ve hızlı bir şekilde geçen bir delme noktası vidasına sahiptir.

EDGEXMETAL her klips kovasında, diğer bağlantı elemanlarından 2 kat daha hızlı bir kurulum için herhangi bir el matkabı ile çalışan CAMO'nun NEVER-MISS™ Kılavuzu bulunur. Güverte üreticileri, 5 kata kadar daha hızlı kurulum için CAMO DRIVE™ dik sabitleme aracını da kullanabilir. EDGEXMETAL Klipsler, CAMO yönergelerine göre kurulduğunda panoların ve altyapının uzun ömürlülüğüne uygunluğu için bir CAMO garantisi ile desteklenir.