BECK Grup’tan Elmas Kaplamalı Kiriş Taşıyıcı Çiviler
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

BECK Grup’tan Elmas Kaplamalı Kiriş Taşıyıcı Çiviler

Beck Group şimdi patentli Elmas Kaplamasını kod raporu destekli Kiriş Taşıyıcı Çivilerine uyguluyor. Kapsamlı testler, elmas kaplı çiviler kullanıldığında, geleneksel kaplamalı çivilere göre %25'e varan oranda daha fazla tutma gücü sağladıklarını ortaya çıkardı. Elmas kaplamadaki genleşme elemanları, tutturucu ile ahşap malzeme arasındaki sürtünmeyi azaltır. Bu azaltılmış sürtünmenin bir sonucu olarak, tutturucu daha az ağaç lifini yok eder ve daha fazla temas yüzeyi sağlayarak çekme değerlerinin artmasına neden olur.

Elmas kaplama, bağlantı elemanını gömmek için gereken tahrik enerjisi miktarını azaltır. Bu, operatör veya inşaatçı üzerindeki stresi azaltır. Gerekli tahrik enerjisinin azaltılması daha küçük aletlerin kullanılmasına da olanak sağlarken kompresöre talebi azaltarak ekipman ömrünü uzatır. Ek fayda ise çok daha yüksek tutma gücüdür.

Beck, elmas kaplamayı, gıcırdamayan alt zemin kurulumları oluşturmaya yardımcı olmak için SCRAIL® SubLoc Pro'ya ve dünyadaki en güçlü tutunan tarım zımbalarını oluşturmak için Diamond Coat Extreme çit zımba tellerimize uygulamaktadır. Ayrıca, çivilerin daha kolay sürülmesini sağlamak ve aşık ve kirişler için, ahşabı çıkarmak için çivinin kesilmesini gerektirecek güçlü bağlantılar oluşturan koda uygun jumbo çivilerine de (4” -6-3/8” arasındaki tüm çiviler) uygulamaktadır.