Fastener Fair Stuttgart’ın yeni marka adı Fastener Fair Global oldu
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Fastener Fair Stuttgart’ın yeni marka adı Fastener Fair Global olarak yenilendi

Fuar organizatörü Mack-Brooks Exhibitions, Fastener Fair Global olarak adlandırılan Fastener Fair Stuttgart fuarının yeni adını, logosunu ve stilini duyurdu. 

21 - 23 Mart 2023 tarihleri arasında Almanya, Messe Stuttgart'ta gerçekleşecek olan Bağlantı Elemanı ve Sabitleme Endüstrisi Uluslararası Fuarı Fastener Fair Global, şimdi yenilenmiş bir web sitesiyle yayında. Mack-Brooks Exhibitions, yeni marka adının, Fastener Fair serisinin önde gelen etkinliği olarak kabul edilen Alman fuarı ile fuarın uluslararası karakterini daha fazla yansıttığına inanıyor.

İsim değişikliği ile birlikte logo da güncellendi. Mevcut markayı temel alan Mack-Brooks Exhibitions, ikonik çift birbirine kenetlenen F'leri ve klasik sarı ve mavi renk paletini yeniden tasarladı ve modası geçmiş 3D görünümü çağdaş düz bir estetikte bir cıvata başı ile değiştirdi.

Organizatör Mack-Brooks Exhibitions adına Avrupa Bağlantı Elemanları Fuarları Portföy Direktörü Liljana Goszdziewski’nin açıklaması;
"Yeni markayla, stilini daha modern bir görünümle yenileyerek 1990'ların sonlarındaki tasarımından uzaklaşmak istedik. Yıllar geçtikçe, bağlantı elemanı ve sabitleme endüstrisi, endüstri 4.0'ı üretim süreçlerinde ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere farklı tedarik zinciri aşamalarında konsolide etti. Otomasyon, gelişmiş robotik, artırılmış gerçeklik ve büyük veri Bağlantı sektörünün önde gelen ticaret fuarı olan Fastener Fair Stuttgart - şimdi Fastener Fair Global - endüstriyi teknolojik ilerlemeleri boyunca sürekli olarak destekledi. Yeni bir dijital çağa logo, eski logo geleneksel ve dijital reklamcılık arasındaki tutarlılığı koruma amacına da uymadığından, daha basit ve daha ikonik bir tasarım seçtik. Marka bilinirliğini garanti etmek için Fastener Fair Global'ı yarattık. Ayırt edici bir mavi ve sarı renk paleti, ancak daha güçlü bir görsel çekiciliğe sahip daha doygun renkler."

Yeni Fastener Fair Global web sitesini görüntülemek için lütfen www.fastenerfairglobal.com adresini ziyaret edin.

Fastener Fair Global, Fastener Fair markasının küresel en önemli fuarıdır. Fuar, bağlantı elemanı ve sabitleme endüstrisi için dünyanın önde gelen buluşma yeridir. Fastener Fair İtalya, Fastener Fair India, Fastener Fair Mexico ve Fastener Fair USA dahil olmak üzere bağlantı elemanı ve sabitleme endüstrisine yönelik bir dizi hedefli ticari etkinliğin bir parçasıdır.