Titreşime dayanıklı ActiveX | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Titreşime dayanıklı ActiveX

Yamazaki Active, "Titreşim Teknolojisi Sergisi"nde gevşemeyi önleyici "ActiveX" cıvataları, somunları ve rondelaları tanıttı.

ActiveX, yüksek gevşeme önleyici etki sağlamak için başlığında benzersiz şekilde bir eteğe sahip bir cıvata / somun ürünüdür.

Bu ürün, etekte genişletilmiş bir iç boşluk oluşturacak ve elastik deformasyon ile titreşimleri ve şokları emecek bir mekanizmaya sahiptir.

Çift somun gerektirmez ve tekrar tekrar kullanılabilir. NAS3350 standardı ve Junker tipi titreşim testi verileri de yayınlandı. Cıvata, somun ve kapak cıvatalarına ek olarak, şirket ayrıca, standart cıvatalara takılabilen ActiveX işlevli bir dizi rondela tipine sahiptir.

Fuar standında, "Büyük bir darbe uygulansa bile darbeyi emer ve oturma yüzeyini batırmaz. Gevşemeye neden olan titreşimi bastırabilen ve azaltabilen özelliğiyle dikkat çekerek diğer bileşenlerlerin sarkmalarını engeller. Kendimizi ürünlerimizden farklılaştırabiliriz. "

ActiveX, inşaat makineleri ve dövme makineleri gibi çok titreşimli alanlarda benimseniyor ve dövme makineleri için M36 ürünlerinin şu anda pratik kullanımda en büyük boyut olduğu söyleniyor.