Simpson Strong HD® Ankraj Çözümlerine Rondela Kafa Profili Ekliyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Simpson Strong HD® Ankraj Çözümlerine Rondela Kafa Profili Ekliyor

Simpson HYPERLINK, Strong-Tie, mühendislik ürünü yapısal bağlantı elemanları ve bina çözümlerinde lider, çatlaklı ve çatlaksız beton ve duvarda kullanım için ağır hizmet vidalı dübel olan Titen HD Rondela Başlı vida dübelin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Rondela başlı tasarımın tanıtılmasıyla birlikte, Titen beton ve duvar ankraj çözümleri ailesi, çeşitli uygulamalarda dayanıklılık ve güvenilirlik için tasarlanmış çok yönlü, yüksek performanslı ürünler sunmaktadır.

Karbon çeliği, çinko kaplı Titen HD Rondelalı Başlığı, inşaatçılara ve müteahhitlere, minimum kafa profilinin gerekli olduğu durumlar için ideal bir tasarım sunar. Eşik plakası uygulamalarında kullanıma uygun boyutlarda sunulan rondelalı başlığın alçak montaj profili, ankrajı yerleştirmek için duvar çerçevesine çentik açmaya gerek kalmadan modüler duvar ve zemin sistemlerinin eşik plakasının üzerine monte edilebileceği anlamına geliyor.

Rondela başlı tasarımın tanıtılmasıyla birlikte, kapsamlı Titen HD ankraj serisi artık rondela başlı, altıgen başlı veya havşa başlı profil gerektiren beton ve duvar ankraj uygulamaları için çözümler içermektedir.

Simpson Strong-Tie Kıdemli Ürün Müdürü Mike Steiber, “Geniş Titen HD çözümleri yelpazesi, neredeyse her uygulama için çok yönlülük, yüksek performans ve hızlı, kolay montaj sunuyor,” diyor. "Kapsamlı kod raporlarımız, titiz testlerimiz ve uzman mühendisliğimizle desteklenen yenilikçi vidalı ankrajlarımızın her biri üstün kalite, verimlilik ve güç sağlamak üzere tasarlanmıştır. Güvenilir, yaygın ürün bulunabilirliği ve desteğiyle, inşaatçılar ve müteahhitler, her zamankinden daha iyi inşaat yapmalarına yardımcı olacak çözümlere ve bilgi birikimine sahip olacaklar.”

Şantiyede hızlı ve basit montaj için tasarlanan Titen HD Rondela Başlıklı ankrajın 6 loblu tahriki, sürüşü kolaylaştırır ve soyulma eğilimi düşüktür. Titen HD rondela başlı ankraşın ek özellikleri şunları içerir:

•    Statik, rüzgar ve sismik yükleme koşulları için çatlaklı ve çatlaksız betona yönelik ICC-ES AC193 ve ACI 355.2 ile uyumlu niteliğe sahip
•    1/2" ve 5/8" çaplarda mevcuttur; delik boyutu ankraj boyutuyla eşleşir
•    Standart boyutlu ANSI toleranslı matkap uçları kullanılarak montajlanacak şekilde tasarlanmıştır
•    Daha fazla kolaylık için, her kutuda bir 1/2" soket adaptörü ve iki T-sürücü ucu bulunur
•    Ankrajlar kolayca çıkarılabilir ve geçici ankraj veya armatürlerin sökümünün gerekebileceği uygulamalar için idealdir.
•    Rondelalı başlık, altıgen başlı ankrajlarla uyumsuz vidalı ankraj uygulamalarına olanak sağlar