Nord-Lock, Typhoon+ Çok Kademeli Rüzgar Gerdiricisini Piyasaya Sürdü
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Nord-Lock Group. Typhoon+ Çok Kademeli Rüzgar Gerdiricisini Piyasaya Sürüyor

Nord-Lock Group, yüksek cıvata yükü ve kısıtlı erişim uygulamalarının ortak zorluklar olduğu rüzgar enerjisi pazarının teknik ve çevresel taleplerini karşılamak için geliştirilen yeni Typhoon+ hidrolik cıvata gerdiricisinin piyasaya çıkışını kutluyor. 
 
Nord-Lock Group'un bir parçası olan Boltight, hidrolik cıvata gerdirme konusunda derin bir anlayış geliştirmiştir ve cıvataların gevşek veya aşırı sıkılması riskini kalıcı olarak ortadan kaldıran en son teknolojiyi ve gelişmiş cıvata gerdirme çözümlerini uygulamak için çok çaba sarfetmektedir. 
 
Sağlam Typhoon+ tasarımı, düşük radyal boşluk uygulamaları için hem karada hem de denizde rüzgar türbini projelerinde gerekli olan sık ve tekrarlı kullanım sırasında güvenilirliği sağlar. 
 
Yeni tasarımın sağladıkları: 

•    Kullanım kolaylığı - tek reaksiyon kullanan hızlı otomatik yay dönüşlü tasarım, sıfır stroklu piston geri çekilmesine tam dönüş sağlar ve manuel giriş ihtiyacını ortadan kaldırır.
•    Gelişmiş sızdırmazlık teknolojisi - conta değiştirmeyi azaltır ve yüksek döngü kullanımı boyunca genel performansı artırır. 
•    Güvenlik - Aşırı strok önleme, pistonların aşırı strok olasılığını ortadan kaldırır. Dahili arıza emniyetli teknoloji, çektirme çubuğu arızası durumunda gericiyi cıvata üzerinde tutarak kullanıcı güvenliğini sağlar.  
•    Yüksek Yaşam Döngüsü - Yüksek kaliteli malzeme çekme çubuğu sayesinde sabit sayıda çevrimle sınırlandırılmayan uzun servis aralıkları. 
•    Düşük Bakım Gereksinimi - geliştirilmiş yay yüklü otomatik kavrama dişli tahrikli somun döner soket sayesindedir ve kullanımı kolaydır.
•    Dayanıklılık - benzersiz bir yüzey kaplaması, zorlu ortamlarda uzun süreli koruma sağlar. 
 

Typhoon+, lansmanı hakkında soru sorulduğunda Boltight'ın Ticari ve Projeleri Müdürü Gavin Coopey şunları söyledi:
 "Genel ürün teklifimizde bu yeni çözümü sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Rüzgar türbini cıvatalarında hidrolik cıvata gerdiricileri kullanma sürecini çok daha hızlı hale getirerek, dayanıklılığı artırarak ve arıza süresini azaltarak Typhoon+'ın önemli bir rol oynayacağından eminiz."