Çok İşlevli Çerçeve Sabitleme Klavuzu  | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

 Çok İşlevli Çerçeve Sabitleme Klavuzu 

Nikki Allen
Nikki.allen@celo.com
    

Çerçeve sabitlemeleri olarak da bilinen çok işlevli çerçeve tapaları, ahşap veya metalden yapılmış cephe alt yapılarını, metal braketleri ve ahşap çıtaları veya pencere ve kapı sabitlemelerini monte etmede en popüler sabitlemelerden biridir.

Kimyasal sabitlemelerle karşılaştırıldığında, çerçeve sabitlemeleri, kürlenme süreleri bakımından bile çok daha ucuzdur. Bunun yerine çok fonksiyonlu çerçeve tapa MFR ile tapa montajı ile hemen kurabilirsiniz. Metal ankrajlara kıyasla avantajı, metal ankrajlarda olduğu gibi sadece beton değil, hemen hemen tüm yüzeyler için uygunluktur. Bu, tek bir ürünle beton, delikli ve dolu tuğlaların yanı sıra gaz betonda çok çeşitli uygulamaları kapsayabileceği anlamına gelir.

Ancak bu geniş uygulama yelpazesiyle, doğru sabitleme türünü bilmek ve seçmek çoğu zaman zor olabilir, bu nedenle CELO, montajcının karar vermesine yardımcı olmak için bu basit kılavuzu oluşturmuştur.

"Çerçeve tapanızı seçmek için kolay kılavuz", montajı yapan kişiye seçebileceği farklı tapa ve vida kafa tiplerinden, üzerinde çalışılacak malzemeler ve uygulamalara ve CELO'nun MFR çerçeve tapasının neden en iyi seçim olduğunu anlamaya kadar doğru sabitlemeyi bulmak için gereken farklı kararlardan geçerek adım adım yol gösterir.  

CELO'nun MFR 10'u, diğer çerçeve sabitlemelerinden daha geniş bir uygulama yelpazesi için 50 mm ve 70 mm'lik 2 onaylı ayar derinliği ile gelir. Ayrıca pencereler ve kapılar için düşme ve hırsızlığa karşı koruma sağlayan maksimum güvenlik braketi için ProtectFIX® gibi diğer yenilikçi ürünlerle birleştirilebilirler.

CELO, Almanya'da üretilen çok çeşitli MFR çerçeve sabitlemeleri sunmaktadır, bunlar kapsamlı testlerden geçmiştir ve ETA onaylıdır ve yüksek kaliteli eskimeye, hava koşullarına ve UV ışınlarına dayanıklı naylondan yapılmıştır.