Fastener Fair USA 8-10 Kasım 2021'de Cleveland, Ohio'da yapılacak 
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Fastener Fair USA 8-10 Kasım 2021'de Cleveland, Ohio'da yapılacak 

Endüstriyel ve tedarik zinciri yönetiminde en iyi uygulamaları öne çıkaran konferans ve ticaret fuarı etkinliği.

2021 Fastener Fair USA 8 Kasım'da dinamik, gün boyu süren bir eğitim programı ve 9 ve 10 Kasım'da tüm bağlantı elemanı sektörüne yönelik iki günlük verimli bir fuar içerecek.

Fastener Fair USA, ABD'de dağıtımcılar, mekanik ve tasarım mühendisleri, alıcılar, toptancılar ve OEM'ler gibi tüm tedarik zincirine ve 2021 için üretime daha fazla vurgu yapılmasına adanmış tek fuardır. Ekim 2020'de Fastener Fair USA ve Uluslararası Bağlantı Elemanları Makineleri ve Tedarikçileri Derneği (IFMSA), Uluslararası Bağlantı Elemanı İmalatı Sergisini Kasım 2021 fuarından başlayarak ABD Bağlantı Elemanı Fuarı'na getirmek için çok yıllı bir anlaşma imzaladı.

Otomotivden uzaya, inşaattan HVAC'a, mobilyadan beyaz eşyaya, pazarın her kesiminden bağlantı elemanı profesyonelleri, ihtiyaç duydukları en yeni ürünleri Fastener Fair USA ve hizmet verdiği imalat sektörlerinde buluyor.

Fastener Fair USA 2021, 8 Kasım'da bir fuar öncesi konferans programının yanı sıra, sektörü etkileyen ürünler ve süreçlerle ilgili sahada teknik oturumlar düzenleyecek. Bunlar arasında kilit nokta, OEM'ler ve distribütörler arasında bağlantı elemanları ve armatürleri kullanım noktasına daha yakın tedarik etmeye yönelik artan ilgidir. Pandemi, küresel tedarik zincirini karmaşık hale getirdi ve daha fazla firmanın, bağlantı elemanı ile yapıştırıcı uygulaması ve kaplama gibi üretim ve işlemlerinin daha fazla yerele yakın veya bazı durumlarda yerelde tedarik etme potansiyelini incelemesi bekleniyor.
 
Cleveland Mükemmel Lokasyon

ABD ve Meksika'daki Fastener Fair Etkinlik Direktörü Bob Chiricosta, “Cleveland'a geri dönmekten ve ABD'deki şimdiye kadarki en sağlam Fastener Fair'i sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. "Ohio'nun ileri imalattaki yeniden doğuşu göz önüne alındığında, Cleveland bir sonraki ABD Fastener Fair USA için mükemmel bir ortam."

Ohio'da üretimin ilerlemesi geçen yıl hız kazandı. Eylül ayında ABD Savunma Bakanlığı, Ohio'daki savunma üretim süreçlerini iyileştirmek ve çalışanları yeni nesil işler için eğitmek için 5 milyon dolarlık bir hibeyi onayladı. Ağustos ayında Ohio, ulusal güvenlik inovasyonunu güçlendiren ve savunma üretimi yetkinliklerini genişleten yatırımları desteklemek için tasarlanmış bir programda Savunma İmalat Topluluğu olarak adlandırıldı.