Fastener Fair Stuttgart 2021 Ertelendi: Yeni tarih 21-23 Mart 2023 
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Fastener Fair Stuttgart 2021 Ertelendi: Yeni tarih 21-23 Mart 2023 

Mack-Brooks Exhibitions, Almanya'daki Messe Stuttgart Fuar Merkezi'nde 9-11 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan Stuttgart 2021 Fastener Fair Stuttgart'ın ertelendiğini duyurdu. 9. Uluslararsı Bağlantı Elemanı ve Sabitleme endüstrisi normal etkinlik döngüsüne geri dönecek olup ve 21-23 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Bu karar, devam eden pandemi nedeniyle ve geçtiğimiz haftalar ve aylarda katılımcılar ve ortaklarla yapılan görüşmelerin ardından alınmıştır. 

Fastener Fair Stuttgart Portföy Direktörü ve Mack-Brooks Exhibitions adına Liljana Goszdziewski, duyuru hakkında şunları söyledi: "Fastener Fair Stuttgart'ı erteleme kararımızı takiben, 2023 İlkbaharında normal etkinliklerimizi sunabileceğimizi memnuniyetle bildiririz. Bu erken duyuru, tüm katılımcılar için planlama güvenliği sağlayacak ve etkinliğin, küresel bağlantı elemanı ve sabitleme endüstrisini 2023'te yeniden bir araya getirmedeki kritik rolünü sürdürmesini sağlayacaktır.”

Bu arada, Mack-Brooks Exhibitions, uluslararası bağlantı elemanı ve sabitleme çevrelerine, tüm sektör için çevrimiçi bir vitrin ve ek ağ oluşturma fırsatları sunacak özel bir çevrimiçi pazarda toplanmasına olanak tanıyan yeni dijital etkinlik olan Fastener Fair CONNECT'i yürütecek. 17-18 Kasım 2021 tarihleri arasında, bu uluslararası bağlantı elemanı buluşması, Almanya, İtalya, Meksika, ABD ve Hindistan dahil olmak üzere tüm küresel Bağlantı Elemanları Fuarı markalarını birleştirecek. 

Fastener Fair CONNECT, 2022'de yapılması planlanan ve bağlantı elemanı ve sabitleme profesyonellerine sektörle tanışma ve bağlantıda kalma fırsatları sunacak bir dizi roadshow etkinliğine öncülük edecek. 30 Kasım – 1 Aralık 2022 tarihleri arasında şimdiden planlanmış olan Fastener Fair Italy, serideki etkinliklerden biri olacak. Tarihler ve yerler hakkında ayrıntılı bilgi zamanı gelince açıklanacaktır. Fastener Fair Stuttgart Ekibi, önümüzdeki haftalarda ve aylarda müşteriler ve ortaklarla yakın iletişim kuracak ve katılımcılarına, ortaklarına, tedarikçilerine ve ziyaretçilerine süreğen destekleri için müteşekkir olacaktır. 

Fastener Fair Stuttgart, Fastener Fair markasının küresel öncü fuarı olup bağlantı elemanı ve sabitleme endüstrisi için dünyanın önde gelen buluşma yeridir. Fastener Fair İtalya, Fastener Fair Türkiye, Fastener Fair France, Fastener Fair India, Fastener Fair Mexico ve Fastener Fair USA dahil olmak üzere bağlantı elemanı ve sabitleme endüstrisine yönelik bir dizi hedefli ticari etkinliğin bir parçasıdır.