SPIROL, 2020 General Motors Tedarikçi Kalite Mükemmellik Ödülünü Aldı
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

SPIROL, 2020 General Motors Tedarikçi Kalite Mükemmellik Ödülünü Aldı

SPIROL, 2020 General Motors Tedarikçi Kalite Mükemmellik Ödülü'nü aldığını duyurdu. SPIROL'un iki lokasyonu, Danielson, CT, ABD'deki SPIROL International Corporation ve Winsor, Ontario, Kanada'daki SPIROL Industries Limited, 1 Temmuz 2021'de ödül bildirimlerini aldı. General Motors Kıdemli Tedarikçi Kalite Mühendisi şunları söyledi:  "Bu ödüle layık görülen tedarikçiler, çok sıkı kalite performans kriterlerini karşıladı veya aştı ve 2020 takvim yılı için tüm GM organizasyonunun çapraz fonksiyonel desteğini elde etti."

SPIROL, ilk olarak 2012'de kendisine verilişinden bu yana her yıl General Motors Tedarikçi Kalite Mükemmellik Ödülü'nü almıştır. General Motors'un Tedarikçi Kalite Geliştirme için üst düzey yöneticileri tarafından yapılan bir video sunumuna göre, “GM, her yıl dünya çapında en iyi performans gösteren Tedarikçi İmalatı DUNS lokasyonlarını takdir etmektedir. Bu General Motors Tedarikçi Kalite Mükemmelliği Ödülü, yıl boyunca sürekli olarak kaliteli ürünleri zamanında, uygun oranda ve kesintisiz teslim eden lokasyonlar içindir.”

SPIROL, Sarmal Yaylı Pimler, Oluklu Yaylı Pimler, Dolu Pimler, Hizalama Dübelleri ve Burçlar, Ara Parçalar, Sıkıştırma Sınırlayıcılar, Plastikler için Uçlar, Disk Yaylar, Hassas Metal Şimler, Montaj Teknolojisi ve Titreşimli Besleme Ekipmanları üretmektedir. SPIROL, General Motors'un dünya çapındaki montaj tesislerine çeşitli küresel stoklama tesislerinden milyonlarca mühendislik ürünü bağlantı bileşeni tedarik etmektedir.

Kanada'daki SPIROL Industries Başkanı Tom Buchta, takdirle şunları söyledi: “Bu ödül, müşterilerimize yüksek kaliteli ürün ve istisnai hizmet sunma konusundaki temel inancımızın bir kanıtıdır. SPIROL, General Motors'un güvenilir bir tedarikçisi olmaya kararlıdır ve özellikle COVID-19 pandemisine atfedilen çok fazla belirsizlikle dolu çalkantılı bir yılda bu prestijli ödülü bir kez daha almaktan gurur duyuyoruz."