Bulten Polonya'da yeni imalat tesisinin inşaatına başladı  | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Bulten Polonya'da yeni imalat tesisinin inşaatına başladı 

Bulten, Polonya'da Radziechowy‐ Wieprz'de yeni bir üretim tesisine yatırım yapacak. Nisan 2020'deki pandemi durumu nedeniyle bu yatırım durdurulmuştu. Bulten'in yönetim kurulu şimdi projeyi derhal yürürlüğe sokma kararı aldı. İnşaatı Mayıs 2021'deki temel atma töreniyle başlayan yeni fabrikada üretimin 2023'ün ilk yarısında başlaması bekleniyor. Yeni tesisteki ana operasyon yüzey işleme olacak.

Bulten Başkanı ve CEOsu Anders Nyström, ”Polonya'daki yeni tesisimizin inşaatına nihayet başlayabildiğimiz için çok mutluyum. Bu yeni tesis ile şirket hem verimlilik, kalite hem de sürdürülebilirlik açısından son teknoloji yüzey işleme süreçlerine sahip olacak” diyor.

Radziechowy-Wieprz'deki bu yeni üretim tesisi, Bulten'in Bielsko-Biala ve Wilkowice'deki mevcut tesislerinin yakınında bulunuyor. Arazi, inşaat ve üretim ekipmanı dahil toplam yatırım, yaklaşık 3,5 milyon Avro'su halihazırda satın alınan arazi için olmak üzere yaklaşık 31 milyon Avro tutarındadır. Yatırım mevcut kredi sözleşmesi kapsamındadır.