BERARDI İtalya sınırlarının ötesine doğru büyümeye devam ediyor
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

BERARDI İtalya sınırlarının ötesine doğru büyümeye devam ediyor

Berardi, beş nesildir bağlantı elemanları ve vida sağlıyor ve her zaman müşteri hizmetlerindeki yüksek kalitesiyle tanınıyor.

İşletme 1919'da Bologna'daki Piazza Maggiore'de küçük bir dükkanla başladı. 1960 yılında mağaza bir dağıtım şirketi oldu ve büyük donanımlı bir depoya taşındı. 80'li yıllarda orta ve büyük ölçekli İtalyan şirketlerinin sanayi alanında takdir gören şirket, iç pazara girişini yapar.
Artan ciro hacimleri, kalite şartnameleri ile yıllar içinde artan kişiye özel hizmet talebi, uygun depolara sahip yeni tesisler ve sürekli organizasyon ve sermaye yatırımları gerektiriyor.

2006 yılında, tarihi rakiplerin satın alınması sayesinde grup, iç pazardaki en büyük Bağlantı Elemanları distribütörlerinden biri haline geldi.

Bugün, ailenin beşinci kuşağı yönetimindeki Berardi, 11.000 metrekarelik yeni tesisinde faaliyet gösteriyor.

Berardi Fasteners'ın misyonu, müşterilerin toplam satın alma maliyetini azaltmalarına destek olmaktır ve bunu teknik çözümler önererek ve paylaşarak, yönetim maliyetlerini azaltan yenilikçi hizmetler geliştirerek ve müşterilerin tedarikçi sayısını azaltmasına olanak tanıyan daha geniş bir ürün yelpazesi sunarak başarır.

Buna, şirkette çalışanlar ile Berardi'nin kişisel memnuniyet ve motivasyon yoluyla sürdürmek ve büyümesine yardımcı olmak istediği kişiler tarafından her gün ulaşılır. Bu nedenle grup, her çalışanın özel özelliklerinden yararlanmaya, çalışma koşullarına uyum sağlamaya ve onları rahat ettirmeye ve kişisel ve profesyonel gelişim için eğitim oturumları düzenleyip bunu teşvik etmeye kararlıdır.

Berardi Bağlantı Elemanları için müşteri hizmetleri, büyük katma değeri olan faaliyetlerle kendini gösterir:

Ürün çeşitliliği ve genişliği
Teslim süresinde ve müşterinin depo stokunda azaltım
Kesin ve zamanında teslimat süreleri
Ürün denetimleri: Kalite ekibi, dahili laboratuvardaki gelişmiş cihazlar sayesinde tüm ürünleri seçer, denetler ve garanti eder.

Ürünler ayrıca sıkı tedarikçi seçim kriterleri ile garanti edilmektedir.
Kişiye özel müşteri hizmetlerine adanmışlık ile teknik ve işletme danışmanlığı 
Teknik ve lojistik danışmanlık ile birim maliyeti düşük ürünler için zaman tasarrufu ve satın alma yöntemlerinin basitleştirilmesi
Müşterinin en iyi çözümleri seçmesine yardımcı olmak için görevlendirilmiş kişilerden oluşan bir ekibin katkısıyla teknik sorunları çözmek

Berardi'nin bağlılığı, tutkusu ve profesyonelliği, müşterilerinin C sınıfı parçaların yönetimini "unutmasına" olanak tanır. Grup, pazarda iyi bilinen, ihtiyaçlarını öngörmek için yenilik yapabilen bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.