Fastener Fair İtalya 2021 Ertelendi
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

 Fastener Fair İtalya 2021 Ertelendi

2021 İtalya Bağlantı Elemanları Fuarı ertelendi. 3. Uluslararası Bağlantı Elemanları ve Sabitleme Teknolojileri Fuarı 30 Kasım - 1 Aralık 2022 tarihleri arasında İtalya'nın Fiera Milano şehrinde gerçekleştirilecek.

Fastener Fair Stuttgart'ın ertelenme kararının ardından Mack Brooks Exhibitions, Fastener Fair Italy için yeni tarihler açıkladı. 10-11 Kasım 2021 tarihleri arasında Fiera Milano City'de düzenlenmesi planlanan etkinlik 30 Kasım - 1 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. İki fuar arasında ürün kategorileri, katılımcılar ve ziyaretçilerin çakışması nedeniyle İtalya Bağlantı Elemanları Fuarı'nı erteleme karar alındı. İki gösteri arasındaki süre, bağlantı elemanı ve sabitleme sektörüne, sergilenen ürün ve hizmetlerin sektörün sunduğu en son yenilikler ve gelişmelerle güncel olmasını garanti etmek için yeterli zamanı verecek. 

Organizatör Mack-Brooks Sergileri adına, Avrupa Bağlantı Elemanları Fuarları Portföy Direktörü Liljana Goszdziewski duyuru hakkında şu yorumu yaptı: "Stuttgart Bağlantı Elemanları Fuarını sonbahara erteleme kararımızın ardından, İtalya Bağlantı Elemanları Fuarını ne zaman yapacağımızı gözden geçirmek zorunda kaldık. Elbette, devam eden COVID-19 salgını, karantina uygulamaları ve seyahat kısıtlamaları gösteri takvimimizi etkiledi. Sonuç olarak, Stuttgart Bağlantı Elemanları Fuarı ile çakışmasını önlemek için İtalya Bağlantı Elemanları Fuarını orijinal iki yıllık döngüsüne geri getirmeyi kabul ettik.  Bu aynı zamanda tüm katılımcıların tekliflerini her bir gösterinin pazar taleplerine göre uyarlamalarına ve buna göre belirli kitlelerini hedeflemelerine olanak tanıyacaktır. Fuarı erteleyerek, bağlantı elemanları ve sabitleme endüstrisine, her iki etkinliğe katılımlarını planlamaları ve her iki fuara katılımlarının faydalarını optimize etmeleri için zaman vermek istiyoruz."