Teudeloff Yeni web sayfasını sundu | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Teudeloff Yeni web sayfasını sundu

Teudeloff’un ana sayfası heyecan verici bir teknik ve görsel revizyon süresinden sonra www.teudeloff.de  ve www.teudeloff.com olarak modernize edildi ve yenilendi.  Modern tasarımına ek olarak ana sayfada  odak noktası hedef grupları olan  İngiliz ve Almanların ihtiyaçlarına dayanmaktadır. Yakında daha fazla dil seçeneği de  sunulacak. Bu şekilde, müşteri ya da iş ortağı olsa veya potansiyel müşteri de olsa, temel yetkinlikler  ve Teudeloff'un sunduğu geniş hizmet yelpazesi hakkında  daha ayrıntılı bir genel bakış elde edilebilecekler.

Anasayfanın yenilenmesinde ''Duyarlılık'' da  önemli bir rol oynadı. Tüm işlevler akıllı telefon veya tabletle de kullanılabilir. Web sitesinin işleyişi de artık sezgisel. Teudeloff'un Genel Müdürü  Ester Redondo için, ana odak noktası iyileştirilmiş müşteri faydasıdır; "Yeni web sitesinin tüm ürün portföyümüzü ve hizmetlerimizi göstermesi önemlidir. Müşterilerimiz için kolay bir kullanıma ihtiyacımız var. "

25 yılı aşkın süredir Teudeloff, değerli müşterilerine yüksek kaliteli araçlarla hizmet vermektedir. 30'dan fazla ülkede, çoğunlukla Avrupa, ABD ve Asya'da.  Teudeloff'un anahtar yetkinlikleri, üretimi Tooling International Limited (TIL) ile birlikte bağlantı elemanları için zımbalar ve pimler gibi açık bir şekilde gömme oyuk takımlarıdır. Tüm geometriler, Torx®, TorxPlus®, Sixlobe, Pozi®, Phillips®, Hexagonal, 12-Point / Multiteeth, Bihexagonal, özel ürünler, standartlar veya çizimlere göre. Teudeloff, Avrupa'nın en büyük Torx® hissesine sahiptir, muhtemelen dünyada da. Hemen hemen her boyutta farklı malzeme ve kaplamalar mevcuttur. Bunların arasında en kaliteli CodeT®'leri de vardır. Koordineli bir depo ve teslimat sistemi ile her zaman tedariki sağlamaktadır.