Başkan ve CEO Jörgen Rosengren Bufab'dan ayrıldı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Başkan ve CEO Jörgen Rosengren Bufab'dan ayrıldı

Bufab'ın Başkanı ve CEO'su Jörgen Rosengren, başka bir sektörde benzer bir rol için şirketten ayrılmayı planladığını yönetim kuruluna bildirdi. En geç Eylül 2021'e kadar ihbar döneminde görevinde kalacak. Yerine bir varisi işe alma çalışmaları başladı. 

"2014 yılındaki halka arzından bu yana, Bufab güçlü karlı büyüme gösterdi ve sektöründe lider bir şirket haline geldi. Yeni müşteri çözümlerine yatırım, uluslararası genişleme, verimlilik ve satın almalar sayesinde şirket, pazar konumunu ve küresel varlığını güçlendirdi. Ciro ve kar iki katından fazla arttı. Şirket artık daha fazla büyüme için güçlü bir temele sahip.

Jörgen'e Bufab için gösterdiği çaba ve Bufab'ın yönetimi ve tüm ekibinin elde ettiği iyi sonuçlar için teşekkür ederim. Yönetim Kurulu, Jörgen'in Bufab'dan ayrılmaya karar vermesinden üzüntü duymakla birlikte aynı zamanda kararına saygı duymaktadır. Yönetim Kurulu adına kendisine gelecek çalışmalarında başarılar diliyorum.

Yönetim Kurulu ve Bufab'ın yönetimi artık yeni bir CEO işe alırken, sürekli kârlı büyümeye odaklanıyor ", diyor Yönetim Kurulu Başkanı Bengt Liljedahl.

Bufab'ın eski CEO'su Jörgen Rosengren "Bufab ile dokuz heyecan verici ve gelişimsel yılın ardından, çok karmaşık duygularla ayrılmaya karar verdim. Ancak Bufab çok iyi bir yönetim kurulu ve yönetime, güçlü bir sahiplik yapısına, istikrarlı müşteri ilişkilerine yanı sıra iyi büyümeye, karlılığa ve mali duruma sahip. Bufab'ın gelecekte başarılı gelişimini sürdüreceğine inanıyorum ”diyor