B-LEAN Fabrika Sistemleri | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

BERARDI'nin yeni lojistik bölümü:  B-LEAN Fabrika Sistemleri

İtalya'daki ilk bağlantı elemanı distribütörü olan Berardi Grup, müşterileriyle birlikte mekanik parçaların genel tedarik maliyetlerini düşürmek için çalışıyor.

Berardi, yönetim maliyetlerini düşürmek için teknik çözümler ve yenilikçi, kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak ortaklarının yönetmeleri gereken tedarikçi sayısını azaltmalarına olanak tanıyor. Şirket, uzman teknik kadrosu sayesinde  müşterinin ihtiyaçları için en iyi ürünü seçmesine yardımcı olacak şekilde yeterince donanımlı. Berardi’nin dahili kalite güvence departmanı, sektöründeki en iyi donanıma sahip departmanlar arasında ve her bir ürünün kontrol edildiğini ve satış sonrası desteğini garanti ediyor. Ana hedef, eksiksiz ve zamanında hizmet sunmak, müşteri için ortak olmak.

2020, şirketleri yeni stratejiler geliştirmeye itti. Berardi, 2021'i yeni “B-Lean Fabrika Sistemleri” adı altında lojistik bölümünün yenilenmesiyle açtı. 100 yıldan sonra Berardi hala, yaylar, bağlantı parçaları, kelepçeler, kablo yönetim öğeleri, titreşim önleyici montaj parçaları, çalıştırma parçaları ve daha fazlasını içeren yepyeni bir ''Ekstra Bileşenler'' ürün kataloğunu piyasaya sürerek ürün yelpazesini (50.000'den fazla stok kalemi) genişletmeye devam ediyor. 
B-Lean ekibi, en karmaşık gereksinimlere bile esneklik, güvenilirlik ve hızlı yanıtlar talep eden müşteriler için özelleştirilmiş lojistik çözümleri geliştiriyor.

Berardi Grup'un misyonu, müşterilerine 360 ° hizmet sunan tam bir tedarik ortağı olmak. B-Lean bölümü, tedarik zinciri boyunca müsrif süreçleri hedefleyerek müşterilerin C-parçalarını yönetme telaşını unutmasına olanak sağlıyor. Bugün ekip, 400'ün üzerinde aktif yalın tedarik sistemiyle kazanılan deneyimi kullanabilmektedir. 

B-Lean'nin ekip yöneticisi Andrea Destro şunları söyledi: “Bu dönüm noktasına ulaştıktan sonra, şirketin lojistik bölümünü yeniden markalaştırmaya ve gelişimine yatırım yapmaya karar verdik. Amacımız, lojistik sorunları analiz etmek ve çözmek için pragmatik bir yaklaşım kullanarak, işbirliği yaptığımız şirketlerin performansını artırmaktır. Kişiselleştirilmiş çözümler hizmetlerimizden tam potansiyeli çıkarmak için kritik bir öneme sahiptir.

Her proje için, müşteriyle karşılıklı güven ilişkisi kurarak ekibimizin uzmanlık becerilerini sunuyoruz. Önce müşterinin gereksinimlerini öğreniyoruz, ardından onlarla yakın işbirliği içinde projeyi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. "

• Kanban Up: Kanban konteynırlarını yönetmek ve KanbanWeb portalında siparişleri izlemek için bir akıllı telefon uygulamasıdır.
• S-BBK 4.0: Elektronik kapasite sensörlerine sahip, mevcut miktarı sürekli ileten, uzaktan stok izleme ve tedarikleri otomatikleştirmeye izin veren akıllı bir konteynerdır.
• EasySelf-24: Çeşitli araçları, KKD'leri ve diğer öğeleri minimum alanda yönetmeye olanak tanıyan otomatik satış makinesidir. EasySelf24, küçük ve büyük sarf malzemeleri ve yeniden kullanılabilir öğeleri depolayabilen güvenli ve özelleştirilebilir bir dağıtım makinesidir.